محرومیت سنگین در انتظار بمب استقلال

به گزارش عکس پارسی، به موجب نامه ای که به امضای آقایان غفاری، دادرس، موسوی و علیرضا صالحی رسیده است، شکایت کاوه رضایی از حکم کمیته انضباطی و درخواست موجه دانستن فسخ قراردادش با تراکتور به نتیجه نرسیده و این کمیته رای اولیه را تایید کرده است.

محرومیت سنگین در انتظار بمب استقلال

وکلای کاوه رضایی در این پرونده رسول باختر و صابر مهدوی بودند که دلایل آنها برای گرفتن حکم جدیدی علیه حکم اولیه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به نتیجه ای نرسید و حالا باشگاه تراکتور می تواند علیه این ملی پوش سابق شکایت کرده و علاوه بر دریافت غرامت ، او را 4 تا 6 ماه محروم کند. کاوه رضایی یک روز پیش از اتمام مهلت جابجایی نیم فصل از باشگاه تراکتور جدا شد که این باشگاه تبریزی این حرکت وی را غیرقانونی دانسته و اگرچه رضایی فسخ خود را با استناد به قراردادش، قانونی جلوه دهد اما در نهایت رای اولیه به دلیل انشای قرارداد او علیه وی اعلام شد و اکنون نیز کمیته استیناف این حکم را قطعی کرده است.

با این شرایط کاوه رضایی برای ادامه فعالیت در فوتبال ایران و در فصل پیش رو راهی ندارد جز اینکه با باشگاه تراکتور توافق کند. احتمالا باشگاه تراکتور از این بازیکن مبلغی که در فصل جاری پرداخت کرده را طلب خواهد کرد و شاید هم جریمه سنگین تری در انتظار این بازیکن سابق استقلال و شارلوا باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 11 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1402 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 2184

به "محرومیت سنگین در انتظار بمب استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیت سنگین در انتظار بمب استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید