اخبار مجلس

جزئیات طرح مجلس برای ارائه سهام عدالت به 3 گروه بزرگ جامانده ، احتمال توقف عرضه صندوق دارا دوم و سوم

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با توضیح برخی جزئیات طرح ارائه سهام عدالت به سه گروه بزرگ جامانده از دریافت این سهام، گفت: دولت نباید منابع باقی مانده سهام عدالت را به عناوین دیگر دربارار سرمایه عرضه کند.

17 شهریور 1399

احضار بانیان مراسم عزا در شوشتر به کلانتری

فرمانده انتظامی شوشتر گفت: بانیان مراسم عزا در یکی از مناطق این شهرستان به کلانتری احضار شدند.

20 تیر 1399

رؤسای دانشگاه های عظیم کشور درباره شرایط ناشی از کرونا بیانیه دادند

اعضای بیست و هفتمین اجلاس رؤسای دانشگاه های عظیم کشور، در مورد شیوع بیماری کرونا و شرایط ایجاد شده در کشور بیانیه ای صادر کردند.

3 تیر 1399

برنامه سفر ارزان به تهران در تعطیلات نوروز کلید خورد

سفر ارزان در تهران برای مسافران نوروزیرییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان تهران از شروع طرح سفر آسان در این استان همزمان با تعطیلات نوروزی اطلاع داد. تورهای سه روزه تهران با اقامت در هتل 5 ستاره و گشت، 379 هزار تومان قیمت گذاری شده است....

24 خرداد 1399

اقدامات ضربتی کیم جونگ اون در سایه کرونا ، رهبر کره شمالی یک سوم مقامات را عزل کرد

کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در جریان نشست سالانه مجلس این کشور و تنها یک روز پس از جلسه بحران کرونا، یک سوم از مقامات ارشد این کشور را عزل و نفرات جدیدی را جایگزین کرد.

17 خرداد 1399

شرایط ادارات در روزهای پنجشنبه چگونه است؟

به گزارش تجارت نیوز، با توجه به تداوم اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و آغاز مرحله فاصله گذاری هوشمند از تاریخ 23/01/99 و در اجرای بند(14) از مصوبات چهاردهمین جلسه ستاد ملّی مقابله با ویروس کرونا که به شرح زیر به تایید ریاست جمهوری اسلامی ایران رسیده اعلام شده:

15 خرداد 1399

کنایه مطهری به جنتی و کدخدایی ، یک دست الهی مجلس را تعطیل کرد ...

نایب رئیس پیشین مجلس با اشاره به رد صلاحیت ها گسترده نامزدهای نمایندگی مجلس توسط شورای نگهبان در توییتی به دبیر و سخنگوی شورای نگهبان کنایه زد.

30 اردیبهشت 1399

تعداد نماینده های مجلس در ایران زیاد است یا کم؟

در حال حاضر تعداد نمایندگان 290 نفر است اما مجلس هر 20 سال می تواند با توجه به افزایش جمعیت کشور تصمیم بگیرد به تعداد نمایندگان 20 نفر دیگر اضافه کند. اگر جمعیت ایران را 83 میلیون نفر فرض کنیم، تقریبا به ازای هر 286 هزار نفر یک نفر نماینده داریم. اما این تعداد...

26 اردیبهشت 1399

کشته شدن 33 نظامی ارتش ترکیه در حمله سوریه ، خطر جنگ بین ترکیه و سوریه

شوک کشته شدن 33 نیروی ترکیه در حمله سوریه،رسانه ها و فضای سیاسی و خبری ترکیه را متاثر کرده است.

23 اردیبهشت 1399

امکان ثبت نام مجدد در آزمون فلوشیپ فراهم شد

مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون پذیرش در دوره های تکمیلی تخصصی یا فلوشیپ سال 1399 مجددا تمدید شد.

1 اردیبهشت 1399

مقاصد مسافرت مردم را پس از 40 سال تغییر می دهیم

معاون رئیس جمهور گفت: از 40 سال قبل مقاصد گردشگری در ایران به حدود 7 استان از جمله استان های شمالی ، اصفهان، شیراز ، خراسان و ... ختم می شد و ما اکنون با برنامه ریزی و ایجاد زیرساخت های لازم کوشش داریم که مقاصد گردشگری جدیدی را به هموطنان ارائه کنیم.

3 اسفند 1398

52 دستگاه دولتی ایلام معاینه فنی موتورخانه دریافت کردند

مدیرکل استاندارد ایلام با اشاره به طرح معاینه فنی موتورخانه های دستگاه های دولتی در استان گفت: سال جاری 52 دستگاه اجرایی معاینه فنی موتورخانه دریافت کردند.

18 بهمن 1398

نگاهی به پروپاگاندای تبلیغاتی درباره سفر روحانی به ژاپن، امید آبکی

در حالی که جناح برجام تبلیغات فراوانی درباره سفر آقای روحانی به ژاپن انجام می دهد، اما به نظر می رسد امید بستن به چنین کانالی برای برطرف مسائل کشور تکرار راه خطای گذشته و دل بستن به یک سراب است.

7 بهمن 1398

اولویت دولت انگلیس برای اجرای بریگزیت در 31 ژانویه

وزیر کابینه انگلیس امروز (یکشنبه) گفت که اولین اولویت نخست وزیر انگلستان این است که در تاریخ 31 ژانویه از اتحادیه اروپا خارج گردد و یک توافق تجاری جدید را تا انتها سال آینده میلادی با اتحادیه اروپا تنظیم کند.

25 دی 1398

چندنفر از ایرانی ها بنز سوار می شوند یا تایلند می فرایند

مرکز پژوهش های مجلس بیان کرد: نزدیک به 1 هزارم حساب های بانکی شخصی بالای یک میلیارد تومان موجودی دارد. همچنین شبکه بانکی سالیانه حداقل به طور متوسط 2.5 میلیون تومان به ازای هر نفر ایرانی سود سپرده می دهد.

24 دی 1398

هرماه چند نفر یارانه نقدی دریافت می نمایند؟

مدیر عامل سازمان هدفمندی یارانه ها با بیان اینکه در هر ماه 78 میلیون و 200 هزار نفر در هرماه یارانه نقدی دریافت می نمایند گفت: از ابتدای اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها تاکنون 104 مرحله یارانه نقدی پرداخت شده است.

4 دی 1398

دفاعیه باشگاه پرسپولیس از کالدرون: او صحبتی درباره استقلال نکرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مدیر روابط عمومی این باشگاه با توجه به توضیحات ارائه شده از سوی سرمربی تیم در جلسه دیروز با مدیرعامل باشگاه و تدوین و تنظیم لایحه دفاعیه کالدرون برای کمیته انضباطی توضیحاتی را ارایه کرد.

3 دی 1398

لایحه دولت انگلیس برای محدود کردن حملات به عراق

خبرنگاران: دولت انگلیس پیش نویس لایحه ای را به مجلس عوام ارائه می نماید که بر اساس آن حملات این کشور فقط محدود به عراق خواهد بود.

14 آذر 1398

نماینده کنگره: بر روی تحقیقات استیضاح ترامپ تمرکز خواهیم داشت

یک نماینده مجلس نمایندگان آمریکا بر این باور است که تمرکز اصلی کنگره بر روی تحقیقات استیضاح دونالد ترامپ خواهد بود.

22 آبان 1398

تفکیک وزارتخانه صمت تیشه به ریشه تولید خواهد زد

لایحه تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت از بازرگانی همچنان مورد تاکید دولت قرار گرفته و دولتمردان معتقدند که وظایف سنگین وزارت صنعت، معدن و تجارت امکان نظارت کامل بر بازار را از این وزارتخانه گرفته است و با ایجاد وزارت بازرگانی، وظایف مربوط به واردات...

26 شهریور 1398
تعداد: (28)