آخرین وضعیت انتخابات فدراسیون هندبال، انتظار برگزاری مجمع در اوایل اسفند

به گزارش عکس پارسی، پس از استعفای علیرضا رحیمی از فدراسیون هندبال، دولو، به عنوان سرپرست این فدراسیون انتخاب شد تا مراحل برگزاری انتخابات این فدراسیون را فراهم کند.

آخرین وضعیت انتخابات فدراسیون هندبال، انتظار برگزاری مجمع در اوایل اسفند

به گزارش خبرنگار ورزشی عکس پارسی، پس از استعفای علیرضا رحیمی از فدراسیون هندبال به دلیل بازنشسته بودن، دولو، به عنوان سرپرست این فدراسیون انتخاب شد تا مراحل برگزاری انتخابات این فدراسیون را فراهم کند. در کنار ثبت نام از کاندیداها، برگزاری انتخابات هیئت ها مهم ترین اقدام برای برگزاری انتخابات بود.

تاکنون انتخابات 4 هیئت استانی یعنی چهار محال و بختیاری، فارس، ایلام و آذربایجان شرقی برگزار شده است و انتخابات 8 هیئت دیگر باقی مانده است. 2 هیئت دوره آنها تمام شده و 6 هیئت نیز سرپرست دارند که در این بین ثبت نام تهران و زنجان و همدان صورت گرفته و فدراسیون منتظر اعلام تاریخ انتخابات است. با سایر هیئت ها نیز مکاتبه شده تا هر چه سریعتر مراحل برگزاری انتخابات را انجام دهند.

همچنین فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان منتظر استعلام های تایید صلاحیت کاندیدا هستند و با این شرایط محتمل است انتخابات فدراسیون هندبال اوایل اسفند ماه برگزار گردد.

15 نفر در انتخابات هندبال تایید مدارک شدند و اسامی آنها برای تائید صلاحیت به مراجع ذی صلاح ارسال شده است که اسامی این افراد به توضیح زیر است: حمید علی آقانژاد، فاطمه ابوالقاسمی، خسرو ابراهیم زاده، محمد پورکیانی، مرتضی حسن پور، هادی خلیلی، مهدی طالب پور، ضرغام علیجانی، توفیق کابلی، احمد گواری، میترا نوری، علیرضا پاکدل، سیدعلی اصغر رفعت حقیقی، مرتضی غلام پور و سیدرضا مهدوی.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 135

به "آخرین وضعیت انتخابات فدراسیون هندبال، انتظار برگزاری مجمع در اوایل اسفند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین وضعیت انتخابات فدراسیون هندبال، انتظار برگزاری مجمع در اوایل اسفند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید