اثر محدودیت منابع در حوزه رسانه هم محسوس بوده است

به گزارش عکس پارسی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به پرسش خبرنگاران در مورد عدم توجه دولت تدبیر و امید به اصحاب رسانه گفت: به هرحال در سال های اخیر منابع محدود بوده و این محدودیت اثر خود را بر موارد گوناگون گذاشته اما باوجود تمام مسائل حرکات مثبتی نیز داشته ایم.

اثر محدودیت منابع در حوزه رسانه هم محسوس بوده است

به گزارش عکس پارسی، سیدعباس صالحی شامگاه آدینه 19 مهر در جمع عکس پارسی در شیراز با اشاره به تفاهم نامه 937 میلیارد ریالی وزارت فرهنگ و ارشاد با استانداری فارس طی سفر سه روزه به این استان، گفت: طبق این تفاهم نامه 691 میلیارد ریال به حوزه عمرانی، در حوزه های دینی و مذهبی 34 میلیارد ریال، فرهنگی 32 میلیارد ریال، تجهیز کتابخانه ها 97 میلیارد ریال، مطبوعات 10 میلیارد ریال و ... اختصاص داده شد.

وی همچنین به دیدارهای خود با اهالی فرهنگ و هنر استان فارس و بحث و گفتگو با آنان در این سفر اشاره نمود و با اشاره به ظرفیت های این استان در عرصه فرهنگ و هنر مطرح کرد: گذر فرهنگ و هنر استان فارس با 64 واحد آماده افتتاح است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تشکیل کارگروه گفت وگوی اصحاب فرهنگ و هنر با مسئولان فارس به عنوان یک ضرورت نام برد و گفت: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس این مسئله را دنبال کند.

صالحی در خصوص روند تکمیل تالار مرکزی شیراز نیز گفت: با رایزنی های انجام شد، تکمیل این پروژه در روزهای آینده سرعت خواهد گرفت.

او همچنین در پاسخ به پرسش عکس پارسی در خصوص احرای کنسرت ها در مکان های تاریخی نیز گفت: در قسمت مجوزها برای برگزاری کنسرت ها با آنالیز تقاضاها و تائید شعر و محتوا، مسئله ای وجود ندارد اما در خصوص مکان برگزاری در محیط های تاریخی این مسئله مربوط به وزارتخانه میراث فرهنگی و گردشگری است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 466

به "اثر محدودیت منابع در حوزه رسانه هم محسوس بوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اثر محدودیت منابع در حوزه رسانه هم محسوس بوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید