افزایش رشد گردشگری در تایلند

به گزارش عکس پارسی، تایلند یکی از کشورهای پربازدید بین المللی است که هر ساله ازگردشگران زیادی پذیرایی می نماید.

افزایش رشد گردشگری در تایلند

تایلند 30 میلیون گردشگر بین المللی را می پذیرد.Pongpanu Svetarundra، وزیر امور خارجه تایلند در زمینه گردشگری و ورزش، گفت:

تایلند از ژانویه تا اکتبر 2017 بیش از 28.8 میلیون نفر از بازدیدکنندگان بین المللی را پذیرفته است. این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال 2016، 6.7 درصد افزایش داشته است.

در طول یک دوره 10 ماهه، تایلند در گردشگری از بازارهای خارج از کشور 1،47 تریلیون بات درآمد کسب نموده است. این ارزش نشان دهنده افزایش 9.3 درصد در مدت مشابه سال 2016 است. با ترکیب بازارهای خارج از کشور و داخلی، درآمد کل گردشگری تایلند از ژانویه تا اکتبر 2017 به بیش از دو تریلیون بات رسیده است.

سازمان هواپیمایی بین المللی در اکتبر سال 2017 پرچم قرمز را در برابر تایلند از نظر نگرانی های امنیتی در بخش حمل و نقل حذف کرد. این حذف باعث درخواست های زیادی برای پروازهای بیشتر به فرودگاه بین المللی دون موآن، دومین فرودگاه اصلی بانکوک شده است. همچنین محتمل است که گردشگری در تایلند را افزایش دهد که باعث می گردد ترافیک پرواز تایلند و خطوط هوایی بین المللی افزایش پیدا کند.

در همین حال، اداره گردشگری تایلند (TAT) یک واقعیت مجازی Discover Thainess را راه اندازی نموده است تا از قدرت رسانه های جدید بهره ببرد و بازدیدکنندگان بالقوه را حتی قبل از بازدید از کشور، باتجربه بازدید محلی تایلندی آشنا کند.

Amazing Thailand VR که سه روایت اصلی را نمایش می دهد باعث می گردد که گردشگران بالقوه را به وسیله رسانه های تعاملی با تایلند آشنا کند.

TAT انتظار دارد که VR شگفت انگیز تایلند توریست های بین المللی بیشتری را برای بازدید از کشور تشویق کند و فرهنگ خود را به صورت دست اول از این طریق به آن ها ارائه دهد.

اولین تجربه سفر به هنر باستانی تایلند، سفر دوم به روستاهای تایلندی و نمایش ابریشم تایلندی سنتی که نسل به نسل منتقل می گردد و تجربه سوم داستان هایی در خصوص ریشه های آشپزی تایلندی و گردشگری تایلندی است.

با تور تایلند همراه باشید
منبع: کجارو / traveldailynews.asia
انتشار: 16 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 178

به "افزایش رشد گردشگری در تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش رشد گردشگری در تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید