افزایش نرخ تاکسی های اینترنتی منتفی شد

به گزارش عکس پارسی، سازمان حمایت مصرف کنندگان و فراوری کنندگان گفت افزایش نرخ تاکسی های اینترنتی منتفی و وجوه اضافی دریافتی از مسافران به آن ها مسترد می گردد.

افزایش نرخ تاکسی های اینترنتی منتفی شد

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، باتوجه به گزارشات واصله مبنی بر افزایش نرخ خدمات تاکسی های اینترنتی در چند روز اخیر و تأکید معاون اول رییس جمهور مبنی بر لزوم آنالیز موضوع، برابر آنالیز های به عمل آمده معین شد یکی از شرکت های فعال در این زمینه که سهم عمده ای از بازار را در اختیار دارد، قیمت های مورد عمل را به اندازه حدود 10 درصد افزایش داده است.

بر این اساس، پس از برگزاری جلسه توجیهی با مسئولین کلیه شرکت های حمل و نقل هوشمند اینترنتی، مقرر شد قیمت ها به نرخ قبلی بازگشت داده شده و اضافه دریافتی به مصرف نمایندگان مسترد گردد.

شرکت های مرتبط ضمن قبول موضوع و درک شرایط حال حاضر کشور و لزوم هماهنگی و همراهی با دولت، نرخ سفر های اجرا شده در ناوگان خود را به زمان قبل از افزایش بازگردانده و متعهد شدند وجوه اضافه دریافتی از کاربران از تاریخ 17 لغایت 23 اردیبهشت ماه امسال را در قالب کد های تخفیف و یا اضافه نمودن مبلغ به کیف الکترونیکی حساب کاربری مسافران مسترد نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 تیر 1401 بروزرسانی: 7 تیر 1401 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 2024

به "افزایش نرخ تاکسی های اینترنتی منتفی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش نرخ تاکسی های اینترنتی منتفی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید