امیر صباحی فرد: تمامی تجهیزات پدافند هوایی کشور بومی شده اند ، سال 1400 را قدرتمندتر ادامه خواهیم داد خبرنگاران

به گزارش عکس پارسی، گروه استان ها ـ فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: برابر تدابیر فرماندهی معظم کل قوا، سال 1400 را همچون سال گذشته با تجهیزاتی بومی و قدرتمند تر ادامه خواهیم داد.

امیر صباحی فرد: تمامی تجهیزات پدافند هوایی کشور بومی شده اند ، سال 1400 را قدرتمندتر ادامه خواهیم داد خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی ارتش، امیرسرتیپ صباحی فرد در ملاقات نوروزی با مدافعان آسمان در سایت راداری شهدای سوباشی، ضمن ادای احترام به 19 شهید این سایت پدافند هوایی و تبریک نوروز به مدافعان امنیت گفت: تمامی تجهیزات پدافند هوایی کشور بومی است و ما برابر تدابیر فرماندهی معظم کل قوا سال 1400 را همچون سال گذشته با تجهیزاتی بومی و حتی قدرتمند تر ادامه خواهیم داد.

وی اضافه نمود: در ایام دفاع مقدس بیش از 150 حمله ناموفق به سایت سوباشی، نشانه اهمیت این سایت پدافندی بود که هر بار حملات دشمن با غرش موشک های پدافند هوایی و سامانه های توپخانه ای ارتش اسلام ناکام ماند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تأکید کرد: اهمیت این سایت برای دشمن به آن اندازه بود که فرمانده نیروی هوایی وقت رژیم بعثی عراق گفت اگر خلبان های ما قادر نباشند این سایت را مورد اصابت قرار دهند افتخار نابودی این سایت باید نصیب خود من گردد.

در این ملاقات همچنین امیر سرتیپ صباحی فرد با حضور در منطقه پدافند هوایی غرب کشور از بخش های مختلف گروه پدافند هوایی همدان، ایستگاه اطلاعات و شناسایی و قرارگاه سربازی این منطقه بازدید و میزان آمادگی رزمی این یکان پدافند هوایی را مورد ارزیابی قرار داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1504

به "امیر صباحی فرد: تمامی تجهیزات پدافند هوایی کشور بومی شده اند ، سال 1400 را قدرتمندتر ادامه خواهیم داد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر صباحی فرد: تمامی تجهیزات پدافند هوایی کشور بومی شده اند ، سال 1400 را قدرتمندتر ادامه خواهیم داد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید