ایگواین: در یک فصل 26 گل برای رئال مادرید زدم اما باز هم راضی نبودند، با مسی هم تیمی نخواهم شد و به تیم ملی برنمی گردم

به گزارش عکس پارسی، ستاره سابق تیم فوتبال رئال مادرید درباره روزهای حضورش در این تیم که مصادف با ورود ستاره هایی مانند کریستیانو رونالدو، کریم بنزما و کاکا بود، صحبت های جالبی انجام داد.

ایگواین: در یک فصل 26 گل برای رئال مادرید زدم اما باز هم راضی نبودند، با مسی هم تیمی نخواهم شد و به تیم ملی برنمی گردم

به گزارش خبرنگاران، گونسالو ایگواین یکی از بازیکنان سابق رئال مادرید و جزو بدشانس های این تیم بود. درست زمانی که او در حال ارتقای آمار گلزنی اش در این تیم بود، فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال نسل نو کهکشانی ها را با آوردن ستاره هایی مانند کریم بنزما، کریستیانو رونالدو کاکا تشکیل داد و به این ترتیب ایگواین زیر سایه این ستاره ها قرار گرفت و خیلی طول نکشید که راهی ناپولی شد. در حالی که رونالدو در اولین سال حضورش رئال مادرید 27 گل به ثمر رساند، ایگواین 26 بر این تیم زد. با این حال آمار او نتوانست نظر سران باشگاه و کادر فنی را جلب کند.

ایگواین در مصاحبه ای که با سایت ESPN انجام داد، گفت: من با بنزما در رئال مادرید رقابتی بسیار سالم داشتم، اما هر دوی ما می بایست در بالاترین سطح بازی می کردیم. سالی که رونالدو آمد، او 27 گل زد و من 26 تا. در بازار آن سال کاکا و بنزما آمدند. آنجا بود که من از خودم پرسیدم دیگر چند تا گل باید بزنم؟! وقتی کریم را می دیدم انگیزه می گرفتم که بهترین بازی های خودم را ارائه کنم و او هم وقتی مرا می دید همین طور بود. به نظر من کریم یک شماره 9 فوق العاده است.

ایگواین اضافه نمود: من در بدو ورودم به رئال مادرید قرار نبود به تیم اصلی این باشگاه بروم و آنها به من می گفتند باید در کاستیا (تیم دوم باشگاه رئال مادرید) بازی کنم. حتی ممکن بود که مرا قرض بدهند. یادم هست پدرم در هواپیما به من گفت: تنها چیزی که از تو می خواهم این است که از چیزی نترسی. هرگز از چیزی نترس و این جمله او همیشه با من ماند. زمانی که به آنجا رسیدیم من با تیم اول باشگاه تمرین کردم و در همان دومین جلسه فابیو کاپلو به من گفت که تو در کنار ما می مانی. سه چهار روز بعد هم من در جام حذفی اولین بازی ام را در تیم اصلی انجام دادم.

مهاجم سابق تیم ملی آرژانتین تأکید کرد: انتظارش را نداشتم، حتی یک ذره. اصلاً انتظار نداشتم که بعد از شش ماه بازی در ریورپلاته به رئال مادرید بروم. انتظار داشتم حداقل دو سال در ریور بازی کنم، در لیبرتادورس بازی کنم و بعد از آنجا به اروپا بروم. ماندن در رئال مادرید برایم خیلی سخت بود. برای یک بازیکن 18 ساله تمرین در برنابئو خیلی سخت بود. من رؤیای بازی در اروپا را داشتم، اما فکر نمی کردم که چنین حرفه ای در آنجا داشته باشم.

ایگواین درباره بازگشتش به تیم ملی آرژانتین هم گفت: فکر نمی کنم که امکان داشته باشد به تیم ملی برگردم. چند سال است که بازی نکرده ام. ذهنم کاملاً از تیم ملی جدا شده است. الان در مقطعی دیگر از دوران بازیگری ام هستم و مدت زیادی به پایان آن نمانده است. الان چیزهای دیگری برایم مهم است و تیم ملی در حاشیه واقع شده است. الان تمام دنیا را با یک لبخند دخترم عوض نمی کنم.

یکی از اتفاقات جالبی که برای ایگواین پس از ترک یوونتوس در سال گذشته رخ داد همبازی شدن با برادرش بود. او در این باره گفت: هم تیمی شدن با برادرم نهایتش بود. فوتبال ما را از هم جدا کرد و دوباره به هم رساند. من و برادرم در یک شهر زندگی می کنیم با برادرزاده بامزه ام.

آخرین موضوعی که ایگواین به آن اشاره داشت، آینده هموطنش لیونل مسی و احتمال ورود او به MLS، بود. او در این خصوص هم تأکید کرد: من هیچ تصوری از لئو و بازی کردن او در اینجا ندارم. از قرارداد من یک سال دیگر مانده و فکر می کنم که لئو با پاری سن ژرمن دو سه ساله بسته است. پس فکر نمی کنم که ما با هم همبازی شویم. البته باشگاه مان که او را می خواهد. ببینیم چه می شود. من بعد از این یک سال می خواهم استراحت کنم و از فوتبال دور خواهم شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 شهریور 1400 بروزرسانی: 30 شهریور 1400 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1751

به "ایگواین: در یک فصل 26 گل برای رئال مادرید زدم اما باز هم راضی نبودند، با مسی هم تیمی نخواهم شد و به تیم ملی برنمی گردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایگواین: در یک فصل 26 گل برای رئال مادرید زدم اما باز هم راضی نبودند، با مسی هم تیمی نخواهم شد و به تیم ملی برنمی گردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید