حضور پررنگ غول فناوری ایالات متحده در جنوب شرقی آسیا ، افتتاح نخستین مرکز توسعه فناوری گوگل در سنگاپور (تور ارزان سنگاپور)

به گزارش عکس پارسی، گوگل نخستین مرکز توسعه فناوری خود را در جنوب شرقی آسیا افتتاح می نماید. بر اساس گزارش ها این مرکز در فضایی به وسعت 7،200 فوت مربع افتتاح می گردد.

حضور پررنگ غول فناوری ایالات متحده در جنوب شرقی آسیا ، افتتاح نخستین مرکز توسعه فناوری گوگل در سنگاپور (تور ارزان سنگاپور)

همراه ما باشید تا با تور ارزان سنگاپور از توسعه‌یافته ترین کشور آسیا دیدن کنید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، گوگل این فضای فیزیکی ارائه می دهد تا توسعه دهندگان را در آسیای جنوب شرقی ترغیب کند منابع مورد احتیاج برای ساخت محصولات و کسب و کار خود را به وسیله گوگل توسعه دهند. این خدمات شامل مواردی مثل دسترسی به تکنولوژی و مهندسین، فروشندگان و فرصت های شبکه سازی است.

سامی کیزیلباش، مدیر برنامه توسعه دهندگان گوگل، گفت: این مرکز نو از کارگاه های آموزشی پشتیبانی می نماید که گوگل برای توسعه دهندگان در منطقه میزبانی نموده است.

به نظر می رسد این طرح بخشی از رقابت علی بابا و گوگل است. درواقع در میان کوشش های افزایش یافته علی بابا برای ایجاد فضای ابری خود، گوگل نیز پوشش خود را در آسیا و اقیانوسیه افزایش می دهد. درواقع گوگل تاکید نموده تا سرانجام سال 2019 دو منطقه دیگر برای توسعه فضای ابری در این مراکز فعال می نماید.

سنگاپور یکی از کشورهای پیشرو در آسیا است و در نتیجه تیم های مختلفی از شرکت های معتبر دنیا مایلند در این کشور سرمایه گذاری نمایند. توسعه فضای گوگل در سنگاپور به نفع این کشور است و باعث می گردد سودی مالی به سمت این کشور سرازیر گردد.افزون بر این، مرکز مذکور فرصتی برای افزایش بینش، مهارت های ارتباطی و فرصت های شبکه سازی با تیم های مختلف را فراهم می نماید.

وزیر ارتباطات و اطلاعات سنگاپور گفت که این کشور حداقل 200 هزار شرکت خانگی در حوزه فناوری دارد و دولت نیز کوشش هایی را برای تقویت مهارت های دیجیتالی محلی و برطرف احتیاج در حوزه ابزارهای دیجیتالی مانند هوش مصنوعی انجام داده است.

گوگل می گوید، این طرح ، براورد هزینه ای 350 میلیون دلاری را به همراه خواهد داشت. این تاسیسات نو از افزایش مصرف اینترنت آنلاین آسیا و تکنولوژی یادگیری برای کاهش مصرف انرژی حمایت خواهد نمود. دولت سنگاپور نیز در پی سیستم های مدیریت دولتی در فضای ابری است و در نتیجه از کوشش های گوگل حمایت می نماید.

منبع: انتخاب
انتشار: 27 آذر 1401 بروزرسانی: 27 آذر 1401 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 2124

به "حضور پررنگ غول فناوری ایالات متحده در جنوب شرقی آسیا ، افتتاح نخستین مرکز توسعه فناوری گوگل در سنگاپور (تور ارزان سنگاپور)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور پررنگ غول فناوری ایالات متحده در جنوب شرقی آسیا ، افتتاح نخستین مرکز توسعه فناوری گوگل در سنگاپور (تور ارزان سنگاپور)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید