تورهای چین: حضور 52 نفر در سومین مسابقات کشوری نماچینی در اصفهان

به گزارش عکس پارسی، دبیر اجرایی سومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر گفت: 52شرکت کننده برای حضور در سومین مسابقات نماچینی آجر در اصفهان اعلام آمادگی کردند.

تورهای چین: حضور 52 نفر در سومین مسابقات کشوری نماچینی در اصفهان

با ما همراه باشید و با تورهای چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش گروه استان های خبرنگاران از اصفهان، مهدی چینی دبیر اجرایی سومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر با اشاره به برگزاری سومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر در اصفهان گفت: این مسابقات به منظور ارتقاء سطح مهارت اقشار مختلف جامعه در زمینه استفاده از آخرین فناوری های نوین در صنعت آجر در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه فراخوان این مسابقه از 24 مهر ماه اعلام شد، اضافه نمود: آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان سوم آبان ماه بود که در مجموع حدود 80 نفر برای حضور در این مسابقات ثبت نام کردند، اما با پایش انجام شده در نهایت 52 نفر پیروز به حضور در مسابقات شدند.

دبیر اجرایی سومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر با بیان اینکه این مسابقات در سطح ملی و هر ساله در اصفهان برگزار می گردد، توضیح داد: سال گذشته 36 نفر در این مسابقات حضور یافتند.

وی به استقبال بانوان فارغ التحصیل رشته های معماری و عمران برای حضور در این مسابقات اشاره نمود و گفت: همه افراد جامعه بدون محدودیت سنی و تحصیلی امکان حضور در این مسابقات را داشتند.

چینی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان در این مسابقات از 14 استان کشور در این دوره حضور دارند، اضافه نمود: تبعه های خارجی نیز در این مسابقات مشارکت دارند.

وی با بیان اینکه بین المللی شدن مسابقات نماچینی آجر از سیاست های در دستور کار برگزار کنندگان این مسابقات است، اضافه نمود: سال جاری و سال گذشته شرکت کنندگانی از کشور های همسایه در مسابقات نماچینی آجر حضور داشتند.

دبیر اجرایی سومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر ابراز داشت: سومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر از 6 تا 10 آبان در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار می گردد.

منبع:مهر

انتهای پیغام

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 آذر 1400 بروزرسانی: 3 آذر 1400 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1818

به "تورهای چین: حضور 52 نفر در سومین مسابقات کشوری نماچینی در اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تورهای چین: حضور 52 نفر در سومین مسابقات کشوری نماچینی در اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید