مالزی آماده سرمایه گذاری برای ایجاد نیروگاه خورشیدی در اصفهان

به گزارش عکس پارسی، رئیس مرکز توسعه تجارت مالزی در آسیا و خاورمیانه گفت: مالزی آماده سرمایه گذاری در ایجاد نیروگاه خورشیدی 1000 مگاواتی در اصفهان است.

مالزی آماده سرمایه گذاری برای ایجاد نیروگاه خورشیدی در اصفهان

با تور مالزی ارزان از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، ریمی یعقوب در بازدید از پایون اصفهان در نهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور (کیش اینوکس 2017) گفت: استان اصفهان دارای روزهای قابل توجه آفتابی است و می توان از این انرژی پاک برای فراوری برق استفاده کرد.

وی اضافه نمود: کشورهای اروپایی در زمینه پنل های خورشیدی در مالزی سال هاست سرمایه گذاری زیرساختی انجام دادند و امروز مالزی در زمینه ایجاد نیروگاه های خورشیدی در آسیا پیشروست.

رئیس مرکز توسعه تجارت مالزی در آسیا و خاورمیانه تأکید کرد: ایران از شمال تا جنوب و غرب تا شرق پتانسیل استفاده از نیروگاه های خورشیدی را دارد و مالزی آماده سرمایه گذاری در این موضوع است.

رئیس کمیسیون حمایت از سرمایه گذاری، تأمین مالی و توسعه روابط خارجی اتاق بازرگانی اصفهان نیز در این دیدار گفت: استان اصفهان به عنوان صنعتی ترین استان ایران می تواند زمینه جذب سرمایه گذاری مالزی را در بخش های مختلف انرژی و تکنولوژی فراهم سازد.

قاسم علی جباری تأکید کرد: همکاری مالی استان اصفهان و مالزی می تواند با ایجاد نیروگاه خورشیدی در اصفهان وارد فاز جدیدی گردد.

وی خواهان تسهیل نقل و انتقال بانکی بین بانک های مالزی و ایران شد و گفت: مشارکت بیمه و بانک ها می تواند فرایند سرمایه گذاری را سریع تر سازد.

نهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور و چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در فضایی بالغ بر 21 هزار متر مربع با حضور 260 شرکت کننده داخلی و 60 شرکت خارجی در قالب هیئت های بین المللی مشارکت کننده و بازدید کننده از 25 کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کیش برپا شد.

استان اصفهان در قالب یک پاویون 300 متری به ارائه فرصت های سرمایه گذاری در بخش های صنعتی، کشاورزی، گردشگری و خدمات پرداخت.

منبع: تسنیم
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 482

به "مالزی آماده سرمایه گذاری برای ایجاد نیروگاه خورشیدی در اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالزی آماده سرمایه گذاری برای ایجاد نیروگاه خورشیدی در اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید