حمله شدید استقلالی ها به داور بازی سیرجان؛ مگر قحطی داور است؟

به گزارش عکس پارسی، وقتی تعیین شد محمدرضا اکبریان باید برای استقلال در سیرجان قضاوت کند، بلافاصله موجی از انتقاد علیه کمیته داوران، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به راه افتاد که چرا این داور؟

حمله شدید استقلالی ها به داور بازی سیرجان؛ مگر قحطی داور است؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمدرضا اکبریان همان داوری است که چندی پیش وقتی برای قضاوت مصاف پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در تهران که با برد پرسپولیس همراه بود انتخاب شد، با استخراج قضاوت هایش برای این تیم، تیتر زدیم پرسپولیس سه سال و نیم است که با این داور نباخته! و همین تیتر سوژه طرفداران استقلال شد. وقتی کمیته داوران اسامی قاضیان ملاقاتهای این هفته لیگ برتر را گفت و معین شد محمدرضا اکبریان باید برای استقلال در سیرجان قضاوت کند، بلافاصله موجی از انتقاد علیه کمیته داوران، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به راه افتاد که چرا این داور؟

نکته جالب توجه درباره ارتباط این داور با ملاقاتی که فردا برای استقلال سوت می زند، این بود که همین داور فصل پیش همین ملاقات را در همین سیرجان برای استقلال روبه روی گل گهر سوت زده و یک اتفاق ویژه هم در آن ملاقات برای استقلالی ها اتفاق افتاده بود. مسابقه ای که استقلال یک- صفر بازنده زمین میزبان را ترک کرد و در یک صحنه علی کریمی به دلیل خطای مدافع گل گهر در منطقه 18 قدم سرنگون شد ولی داور بدون اعتنا به آن دستور به ادامه بازی داد. این روزها در صفحات مجازی و هواداری به شدت نسبت به این موضوع مطلب منتشر شده و هزاران تن از طرفداران استقلال به این موضوع پرداخته اند اما این تنها موردی نبود که طرفداران استقلال نسبت به آن موضع داشتند.

طرفداران استقلال سؤال می کردند:

چرا چنین داورانی نباید مؤاخذه و تنبیه شوند؟

کسی که در برنامه رضا رشیدپور به اشتباه خود درباره ملاقات استقلال اعتراف نموده چرا باید باز هم برای ملاقاتهای استقلال سوت بزند؟

مگر قحطی داور آمده است؟

داوری که یک قهرمانی را از استقلال گرفت حق ندارد برای استقلال قضاوت کند!

اکبریان فصل قبل هم با کارت اشتباه فرشید اسماعیلی را از دربی رفت محروم کرد!

پنالتی روی دیاباته در ملاقات برابر نفت مسجد سلیمان را نگرفت!

او گل سالم تبریزی به نفت مسجد سلیمان را هم مردود گفت!

استقلالی ها به ملاقات این تیم روبه روی صنعت نفت آبادان در روزهای پایانی لیگ برتر هجدهم هم اشاره مستقیم داشتند. گلی که روح ا... باقری روی ارسال مهدی قایدی از روی خط عرضی زمین زد ولی داور گفت توپ از بیرون زمین ارسال شده و فریاد فرهاد مجیدی و کادر فنی اش را به آسمان بلند کرد! همان سه امتیازی که از دست استقلال رفت تا بخت قهرمانی اش هم از بین برود!

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1368

به "حمله شدید استقلالی ها به داور بازی سیرجان؛ مگر قحطی داور است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله شدید استقلالی ها به داور بازی سیرجان؛ مگر قحطی داور است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید