خبرنگاران مسائل 13 واحد معدنی مشکل دار کرمان برطرف می گردد

به گزارش عکس پارسی، کرمان - خبرنگاران - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: مسائل مربوط به 13واحد معدنی این استان عصر امروز(پنجشنبه) در پنجمین نشست شورای معادن با حضور استاندار و سایر اعضا آنالیز و در راستای برطرف مسائل آنان تصمیم گیری شد.

خبرنگاران مسائل 13 واحد معدنی مشکل دار کرمان برطرف می گردد

به گزارش خبرنگاران ، مهدی حسینی در نشست شورای معادن استان کرمان اضافه کرد: تمدید پروانه و مسائل مربوط به بخشش جرایم و تقسیط حقوق دولتی و اتقا و تمدید پروانه های بهره برداری 13واحد مشکل دار معدنی مورد بحث و آنالیز اعضای این شورا نهاده شد.

وی ادامه داد: مسائل این واحدها با تصمیم اعضا برطرف می گردد و همچنین تصمیم گیری در بعضی موارد نیز به نشست هفته آینده شورای معادن استان کرمان موکول شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان اضافه کرد: همچنین بعضی مسائل و چالش های پروژه های عمرانی این استان نیز که احتیاج به برداشت شن و ماسه و مواد معدنی داشتند در این نشست مطرح شد و شورا باصدور مجوز برداشت این طرح ها موافقت کرد.

وی بیان کرد: همچنین شورای معادن استان کرمان مجوز لازم را به انجمن کامیون داران استان برای نقل و انتقال و تامین شن و ماسه شهر کرمان موافقت کرد.

نشست شورای معادن استان کرمان با حضور استاندار، معاون امور عمرانی استانداری، رییس سازمان صمت، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمان و سایر اعضا در محل سالن شهید مرتضوی استانداری برگزار گردید.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1144

به "خبرنگاران مسائل 13 واحد معدنی مشکل دار کرمان برطرف می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مسائل 13 واحد معدنی مشکل دار کرمان برطرف می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید