در بعضی از منطقه ها شمالی و مرکزی، همچنان محدودیت ظرفیت وجود خواهد داشت

به گزارش عکس پارسی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از The Star، محدودیت ظرفیت برای مکان های عمومی سرپوشیده در بریتیش کلمبیا، از روز دوشنبه 25 اکتبر لغو خواهد شد. بدین ترتیب، کنسرت های سرپوشیده، استادیوم ها، سینماها و سالن های عروسی، محدودیتی در تعداد پذیرش افراد نخواهند داشت.

در بعضی از منطقه ها شمالی و مرکزی، همچنان محدودیت ظرفیت وجود خواهد داشت

به گفته مقامات بهداشتی بریتیش کلمبیا، ارائه مدرک واکسیناسیون و استفاده از ماسک کماکان در تمامی مکان های سرپوشیده الزامی خواهد بود.

شایان ذکر است در منطقه ها Fraser East و بخش هایی از Health Boundaries شمالی و مرکزی، همچنان محدودیت ظرفیت وجود خواهد داشت. افسر بهداشت استان، خانم دکتر بانی هنری، در یک کنفرانس مطبوعاتی اشاره نمود این محدودیت های احتمالا در چند هفته آینده لغو خواهد شد. وی اضافه نمود افرادی که سیستم ایمنی بدن آنها ضعیف است، بهتر است به مکان های بدون محدودیت ظرفیت مراجعه نکنند.

در روز 19 اکتبر، 560 مورد نو مبتلا به کرونا در بریتیش کلمبیا گزارش شده است. از زمان شیوع همه گیری، 198.838 نفر در این استان به کووید19 مبتلا شده اند.

طبق آخرین آمار، 89.2 درصد از افراد 12 سال به بالا اولین دوز واکسن خود را دریافت نموده اند. 83.5 درصد از افراد 12 سال به بالا نیز کاملا واکسینه شده اند.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 20 آبان 1400 بروزرسانی: 20 آبان 1400 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1805

به "در بعضی از منطقه ها شمالی و مرکزی، همچنان محدودیت ظرفیت وجود خواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در بعضی از منطقه ها شمالی و مرکزی، همچنان محدودیت ظرفیت وجود خواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید