سرمربی تیم هندبال اشتادسازه: گچساران نیامد، سقف قراردادها ناچیز است

به گزارش عکس پارسی، سرمربی تیم هندبال اشتادسازه مشهد گفت: در هفته دوم دور دوم مسابقات لیگ برتر هندبال میزبان نفت و گاز گچساران بودیم اما نیامد.

سرمربی تیم هندبال اشتادسازه: گچساران نیامد، سقف قراردادها ناچیز است

جهت دریافت خدمات اجرای گرین روف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش عکس پارسی، در حالی که قرار بود هفته دوازدهم لیگ برتر هندبال روز دوشنبه 28 بهمن با چهار ملاقات پیگیری گردد اما ملاقات میان دو تیم اشتادسازه مشهد و نفت و گاز گچساران به سه شنبه موکول شد. البته این ملاقات روز گذشته هم انجام نشد. قاسم شعبانپور در گفت و گو با عکس پارسی، در خصوص برگزار نشدن این بازی اظهار کرد: قرار بود مسابقه این هفته ما با نفت و گاز گچساران روز دوشنبه برگزار گردد که فدراسیون به ما گفت بازی به سه شنبه موکول شده است. سه شنبه هم نفت و گاز گچساران نیامد. فدراسیون به ما اطلاع داد که بازی انجام نمی گردد و نتیجه 10 بر صفر خواهد شد.

وی در ادامه در خصوص تغییر نام تیم هندبال سربداران سبزوار به اشتاد سازه مشهد گفت: تیم در دور اول رقابت های لیگ برتر با نام سربداران سبزوار رقابت کرد و با یاری اقتصادی مردم و نماینده شهر اداره می شد. اکنون امتیاز تیم به اشتاد سازه مشهد واگذار شده و دیگر سبزوار تیمی در لیگ برتر ندارد. مسئولان شهر سبزوار به تنها تیم حاضر این شهر در لیگ برتر کم لطفی کردند و امتیاز تیم واگذار شد. سبزوار مهد هندبال است و سال های سال در لیگ برتر مقام کسب می کرد اما مسئولان با بی توجهی از آن گذشتند.

سرمربی تیم هندبال اشتادسازه مشهد در ادامه در خصوص برگزاری لیگ برتر در دو گروه گفت: قبل از شروع لیگ خواستیم که لیگ در یک گروه 11 تیمی قرعه کشی گردد اما در نهایت در دو گروه انجام شد. از طرفی هم مسابقات انتخابی المپیک و قهرمانی آسیا را داشتیم که باعث تعطیلی طولانی لیگ شد و مربیان نمی توانستند بازیکنان را در اوج نگه دارند. این ها سطح لیگ برتر را پایین آورد و لیگ دیگر هیجان قبل را ندارد.

وی اضافه کرد: چندین ملی پوش لژیونر هستند و در لیگ برتر رقابت نمی نمایند. ممکن است این موضوع در پایین آمدن سطح لیگ بی تاثیر نباشد اما یک حسن هم دارد. در این دوره از لیگ جوان ها فرصت دیده شدن داشتند. آن ها توانستند در لیگ برتر عرض اندام نمایند و توانایی های خود را نشان دهند. تیم ما 11 بازیکن زیر 20 سال دارد.

شعبانپور در ادامه به قراردادهای پایین در لیگ برتر هندبال اشاره نمود و گفت: سقف قرارداد بازیکنان هندبال بسیار ناچیز است و کفاف هزینه های جانبی همچون مکمل و تمرین بازیکنان را نمی دهد. تیم ها به جایی وابسته نیستند. در مجموع باید کوشش گردد که تعداد باشگاه ها در لیگ برتر افزایش یابد تا سقف قراردادها بالا رود. در این شرایط انگیزه بازیکنان زیاد می گردد که این موضوع به تیم ملی یاری خواهد نمود. قراردادها پایین است و بازیکنان تا خاتمه لیگ هم به حقوق خود نمی رسند. بازیکنان تیم ما تا به امروز تنها 30 درصد مبالغ را گرفته اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 729

به "سرمربی تیم هندبال اشتادسازه: گچساران نیامد، سقف قراردادها ناچیز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم هندبال اشتادسازه: گچساران نیامد، سقف قراردادها ناچیز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید