شرط حضور تماشاگر در دربی مرکز

به گزارش عکس پارسی، تهران (پانا) - معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، شرط حضور تماشاگر در دربی مرکز را صدور مجوز از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا دانست.

شرط حضور تماشاگر در دربی مرکز

به گزارش مهر، محسن فرهادی اظهار کرد: واقعیت امر این است که دو مسابقه قبلی تیم های استقلال و پرسپولیس که با حضور تماشاگر در ورزشگاه آزادی برگزار گشت، بدون مجوز ستاد ملی کرونا بود. زیرا، ستاد ملی کرونا فقط برای یک دیدار با تماشاگر در ورزشگاه آزادی مجوز صادر کرده بود و آن هم دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی بود.

وی با اشاره به مسائل و حواشی که دیدارهای قبلی دو تیم سرخابی با حضور تماشاگر به همراه داشت، افزود: قرار بود بلیت فروشی فقط الکترونیکی باشد تا موضوع قرنطینه بیماران کرونایی و واکسیناسیون متقاضیان تهیه بلیت، معین شود.

فرهادی ادامه داد: کنترل قرنطینه و واکسن، فقط به شیوه خرید الکترونیکی بلیت امکان پذیر است، ضمن اینکه در دیدارهای قبلی دو تیم در ورزشگاه آزادی، برخی بدون بلیت هم وارد شده بودند.

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، همچنین موضوع استفاده تماشاگران از ماسک را مورد تاکید قرار داد و گفت: فاصله گذاری ها هم آن طور که باید رعایت نشده بود. البته رعایت فاصله 2 متری فقط برای کسانی است که جداگانه بلیت تهیه کرده اند.

وی افزود: در بازی های قبلی، کنترل های بهداشتی هنگام ورود تماشاگران به خوبی اعمال نشد و در مجموع، نمایش خوبی برای شروع بازی ها با حضور تماشاگران نبود.

فرهادی در ارتباط با شرایط حضور تماشاگر در دربی شنبه آینده در ورزشگاه آزادی، گفت: حضور تماشاگر در این مسابقه منوط به صدور مجوز از سوی ستاد ملی کرونا است و اگر این مجوز صادر نشود، دربی بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با عنوان این مطلب که ظرفیت تماشاگر برای دربی پیش رو همان 30 درصد است، تاکید کرد: متولیان برگزاری مسابقات، می بایست تمهیدات لازم را پیش بینی کنند تا ستاد ملی کرونا برای صدور مجوز، اقدام کند.

وی با اشاره به تصویب طرح مدیریت هوشمند در ستاد ملی کرونا، گفت: شروع این طرح از 15 آذر خواهد بود و بنابراین، دیدار دربی شامل طرح هوشمند نمی شود و باید برای آن مجوز صادر شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1872

به "شرط حضور تماشاگر در دربی مرکز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط حضور تماشاگر در دربی مرکز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید