علیرضا مرزبان: بعضی می خواستند ببازیم تا مربی خودشان را بیاورند، مردم مسجدسلیمان احتیاج به نوازش دارند

به گزارش عکس پارسی، علیرضا مرزبان، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: می خواستند امروز ببازیم تا مربی خودشان را بیاورند.

علیرضا مرزبان: بعضی می خواستند ببازیم تا مربی خودشان را بیاورند، مردم مسجدسلیمان احتیاج به نوازش دارند

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از مسجدسلیمان، علیرضا مرزبان پس از تساوی بدون گل شاگردانش مقابل تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اول از همه از بچه هایی که به محیط زیست اهمیت می دهند و به کمپین نهاد پاک تبریک و خسته نباشید می گویم. امیدوارم روزی شهرمان را مثل خانه خودمان تمیز نگه داریم و روزی می توانیم پیشرفت کنیم که وطن مان را تمیز نگه داریم.

پرسپولیس موقعیتی نداشت

وی ادامه داد: فکر می کنم ما یک بازی خوب و تمیز انجام دادیم و فکر نمی کنم روزی بوده باشد که پرسپولیس موقعیت گل نداشته باشد، اما پرسپولیس واقعاً موقعیت نداشت. سه چهار موقعیت خیلی خوب داشتیم و خوشحالم که توانستیم بازی را به این شکل اداره کنیم. ما باید گل می زدیم، در روزی که بازی با کیفیتی کردیم و به لحاظ بدنی هم کیفیت تیم ما عالی بود. دوست داشتم سه امتیاز را می گرفتیم و در خصوص داوری فکر می کنم یک پنالتی برای ما بود، اما صحنه را دوباره ندیدم که متوجه شوم روی حکیم نصاری چه اتفاقی افتاد.

می خواستند ما ببازیم

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در ادامه صحبت های خود به انتقاد از اتفاقات پشت پرده پرداخت و اضافه نمود: این تیم روی استخوان های خودش راه می رود. کسانی در اهواز از روز اول با آمدن من مخالف بودند، چون دنبال آوردن مربی خودشان بودند، اما هیئت مدیره ما قبول نکرد. به همین دلیل تهدید کردند و از روز اول گفتند یاریی به این تیم نمی نمایند و اتفاقاً همین چند روز پیش هم دنبال مربی جدید بودند. آرزو داشتند و می خواستند ما امروز ببازیم و پیش از بازی از باخت ما ذوق نموده بودند تا مربی خودشان را بیاورند. حالا نمی دانم آنهایی که در اهواز هستند، چه ارتباطی به سازمان داخلی این تیم دارند و تیم نفت مسجدسلیمان را آرام نمی گذارند. هر روز به دنبال دسیسه و توطئه ضد تیم ما و بچه های ما هستند.

جز وعده های پوچ چیزی نشنیدیم

مرزبان با بیان اینکه صدای اعتراض او به همه جا می رسد، گفت: تنها کسانی که در این مسئله مشکل بزرگی ندارند و سعی می نمایند به ما یاری نمایند، آقای نصیریان دوست (مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان) و هیئت مدیره باشگاه هستند. جزو وعده های پوچ و دروغ های بزرگ چیزی ندیدیم. چطور می گردد در مملکتی که از همین جا (مسجدسلیمان) پول، گاز و نفت وجود دارد، به برخی باشگاه ها از پول دولت یاری می نمایند و همه جوره به آنها می رسند، اما برای شان سخت است در سرزمینی که از دل آن گاز و نفت بیرون می آید، یک جاده بسازند. باید این شهر را سر و سامان بدهند و باید کیفیت زندگی مردم را در این شهر بالا ببرند. همه اینها پشت یک دروغ بزرگ و خیانتی است که به مردم مسجدسلیمان می گردد. خیانت بزرگی به مردم مسجدسلیمان می گردد و چوب این خیانت بزرگ به تن ما هم می خورد که ماه هاست به بازیکنان مان پرداختی نداشتیم.

وی اضافه نمود: چند ماه است پرداختی نداشتیم و من از جیبم خرج می کنم. افرادی که کنار ما هستند از جیب شان برای باشگاه خرج می نمایند. فرشید پاداش را فقط برای 8 میلیون تومان نتوانستیم به این بازی برسانیم. این واقعاً یک تراژدی بزرگ و دردناک است. کسانی که ادعا می نمایند اهل مسجدسلیمان هستند، تیشه به ریشه این تیم می زنند. تا لحظه آخر حتی اعلام کردم پول خروج از استان فرشید پاداش را من می دهم تا او به این بازی برسد، اما اجازه ندادند. این واقعیتی است که اینجا می گذرد.

برای خریدن شیرینی هم مشکل داریم

من این پیام را برای این آقایان می فرستم. سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان این جمله خطاب به آنهایی که مورد انتقاد قرار داده بود، گفت: اگر مشکل شما مرزبان است و بدتان می آید یاری کنید، مرد باشید و جلو بیایید، من می روم، اما به مردم خودتان خیانت نکنید. به کسی قول الکی ندهید، نگویید امروز و فردا کار را انجام می دهیم، چون تا همین امروز من چیزی جز دروغ نشنیده ام. جز حرف هایی که سندیت نداشته، چیزی نشنیده ام. تیم من تاکنون فقط 30 درصد گرفته و بازیکنان جدید ما یک ریال دریافتی نداشته اند. دو کارت بانکی خودم را به بازیکنان داده ام که از آن پول برداشت می نمایند تا بتوانند زندگی نمایند. برای خرید لوازم پزشکی خودمان مشکل داریم، برای شیرینی خریدن برای بچه ها هم مشکل داریم و یک بار برای همواره این مشکل باید حل گردد.

در قانون 53 به مردم مسجدسلیمان خیانت می گردد

مرزبان ادامه داد: راه هایی که می گویند نمی توان یاری کرد، طبق قانون ماده 53 است، اما خود آقای وزیر ماده 53 را مطالعه کند و ببینید آیا در همین قانون به مردم مسجدسلیمان خیانت نمی گردد که از سرزمین شان نفت و گاز خارج می گردد، اما تیم های دیگر بازیکن میلیاردی می گیرند؟ یک بازیکن را می گیرند که پول او 350 هزار دلار است، در حالی که ما تا الان 350 هزار دلار به تمام تیم و تشکیلات مان نداده ایم. ما بدهکاریم و حدود 1.5 میلیارد بدهی داریم و هر چقدر هم بودجه بگیریم، باید پای بدهی بدهیم. به سازمان های هواپیمایی، هتل ها و به انسان هایی که کنار خودمان زندگی می نمایند، بدهکار هستیم. اگر بچه های هیئت مدیره باشگاه چک شخصی نمی دادند، ما اصلاً نمی توانستیم لیگ را آغاز کنیم. چون بازیکنانی که از سه سال پیش از این تیم پول می خواستند، اعتراض کردند و ما اگر بدهی آنها را نمی دادیم، نمی توانستیم لیگ را آغاز کنیم. هیئت مدیره بابت این بدهی ها چک شخصی دادند، 10 روز دیگر موعد این چک هاست و باید ببنیم چه می گردد. هیئت مدیره ما از زندگی شخصی خودشان برای تیم مایه می گذارند، آقای نصیریان دوست، آقای مولایی، شجاعی، فرجی و کسانی که من می شناسم، از زندگی خودشان برای این تیم مایه گذاشته اند.

اجازه نمی دهم سیاسی کارها به اهداف خود هستند

مرزبان توضیح داد: به کسانی که احساس می نمایند با سیاستی که در پیش گرفته اند، می توانند باعث سقوط این تیم شوند، پیام می دهم. تا روزی که من هستم، این تیم در لیگ برتر می ماند و مطمئن باشید اجازه نمی دهم این تیم سقوط کند، چون اجازه نمی دهم سیاسی کارها که فقط دنبال رسیدن به اهداف خود هستند، به این مردم خیانت نمایند. برای آنها ساده است و نمی خواهند این تیم در لیگ برتر بماند. اگر هم اسم خودشان را اهل مسجدسلیمان می گذارند و فکر می نمایند برای این مردم کار می نمایند، در حال خیانت کردن هستند. خود مردم این شهر باید بدانند که حتی یک روز نمی توانم در چهره بازیکنانم نگاه کنم. بازیکنانی که دو ماه است با این تیم تمرین می نمایند و آنها را به خوابگاهی برده ایم که شرایط فوق العاده غیر انسانی دارد و دوست دارم بروید و آنجا را ببینید. ما یک ریال به آنها پول نداده ایم و بازیکنان ما برخی وقت ها یک کیک نمی توانند بخورند. اینجا با مسائل اساسی روبرو هستیم که یک زمین تمرین نداریم و یک استادیوم داریم که در آن تمرین می کنیم، بازی می کنیم و همه مسائل اینجا اتفاق می افتد.

با پول مردم مسجدسلیمان در شمال تهران برج می سازند

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: شرایط برای تیم یا باشگاهی است که اصلاً تیم پایه ندارد، چگونه باید باشد؟ یعنی ما نه تیم نوجوانان داریم، نه تیم جوانان و نه امید. از طرفی برای مردمی که ادعا می کنیم از آنها حرف می زنیم، کاری نمی کنیم و دچار مسائل بزرگی هستند. این مردم احتیاج به نوازش دارند، این مردم لیاقت شان این است که به چشم انسان به آنها نگاه گردد، نه اینکه پول این مردم را بردارند و در شمال تهران برج بسازند. این خیانت بزرگی است که می گردد و نمی خواهند این تیم هم در لیگ برتر بماند، اما بار دیگر می گویم این پیام برای همه شماست؛ من نمی گذارم این تیم سقوط کند. حتی اگر از تمام زندگی خودم بگذرم و هر چقدر پول احتیاج باشد به این تیم تزریق کنم، نمی گذارم تیم سقوط کند. این آقایان بدانند، به کارهای خودشان ادامه بدهند و رسوایی اش هم برای آنهاست.

با چهار برد در لیگ برتر می مانیم

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تساوی در خانه و شکست در دیدارهای خارج از خانه می تواند بقای نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر را تضمین کند یا خیر، توضیح داد: ما برای بقا در لیگ برتر به چهار برد احتیاج داریم. این چهار پیروزی، ماندن ما را در لیگ برتر تضمین می نماید. ما راجع به مسائل ساده ای صحبت می کنیم. ما درباره امتیازگیری و بعد بازیکنان حرف می زنیم و بعد فراموش می کنیم چه گفته ایم!

سرمربی نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه تیمش بازی محبت آمیز نداشت، اعلام کرد: بازی هایی که در لیگ برتر داشتیم، دیدارهای محبت آمیز ماست و خودمان را آماده می کنیم. در بازی قبلی خانگی نفت باید پیروز می شدیم و در ثانیه آخر گل خوردیم. هفته قبل هم مقابل فولاد به خصوص در نیمه دوم خوب بازی کردیم و نباید می باختیم. این هفته هم که شانس های گل صد درصد داشتیم و تیم برتر زمین بودیم.

مرزبان با گلایه دوباره از مسائل اقتصادی باشگاه نفت، خطاب به خبرنگاران گفت: اگر به شما هم چهار ماه حقوق ندهند، سر کار می روی؟ شما چنین کاری نمی کنید. با این حال نمی گذاریم این اتفاق برای ما رخ دهد و ما رقبای مان را برای بقا می شناسیم. می دانیم که باید چهار مسابقه را ببریم و کیفیت و توانایی آن را داریم.

در زمان مناسب اسم افراد را می آورم

وی درباره اینکه نفتی ها در دقایق آخر، نتایج بازی ها را از دست می دهند، گفت: دروازه بان ما اشتباه می نماید و برای دریافت توپ جلو می آید که بازیکن حریف توپ را وارد دروازه ما می نماید یا اینکه دیگر بازیکن ما اشتباه می نماید. این دیگر درمان ندارد. این اتفاقات ناشی از اشتباه فردی است.

سرمربی نفت مسجدسلیمان درخصوص اینکه چرا از افرادی که تیمش را آزار می دهند، نام نمی برد، مطرح نمود: من از این افراد اسم نمی آورم، اما در زمان مناسب اسم سوار و سوارکار را می آورم.

مرزبان با تأکید بر اینکه اعضای هیئت مدیره به طلبکاران چک داده اند، گفت: این افراد از سه سال قبل از باشگاه طلب دارند و اگر چک اعضای هیئت مدیره پاس نگردد، خدا می داند چه اتفاقی رخ می دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 156

به "علیرضا مرزبان: بعضی می خواستند ببازیم تا مربی خودشان را بیاورند، مردم مسجدسلیمان احتیاج به نوازش دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا مرزبان: بعضی می خواستند ببازیم تا مربی خودشان را بیاورند، مردم مسجدسلیمان احتیاج به نوازش دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید