غایبان اردو جایی در تیم ملی ندارند، ازبکستان میزبانی مسابقات وزنه برداری را پذیرفته است

به گزارش عکس پارسی، با تاکید کادرفنی تیم ملی وزنه برداری هر ورزشکاری که از امروز در تمرینات شرکت نکند، شانسی برای حضور در مسابقات جهانی نخواهد داشت.

غایبان اردو جایی در تیم ملی ندارند، ازبکستان میزبانی مسابقات وزنه برداری را پذیرفته است

به گزارش خبرنگاران، اردوی تیم ملی وزنه برداری برای شرکت در مسابقات جهانی 2021 از امروز (16 شهریور) در مجموعه ورزشی آزادی شروع خواهد شد.

درحالیکه بعد از بازی های المپیک حکم مربیگری محمدحسین برخواه تمدید شده، او اعلام نموده است که هر وزنه برداری در این اردو حضور پیدا نکند، جایی در تیم اعزامی به مسابقات جهانی ندارد.

این در حالی است که وزنه بردارانی چون سهراب مرادی و کیانوش رستمی بعد از آنکه سهمیه حضور در المپیک را به دست نیاوردند، در مورد برنامه شان برای آینده هیچ صحبتی نداشته و این اردو معین خواهد نمود که قصد وزنه زدن در جهانی را دارند یا نه.

فدراسیون تاکید نموده که از این پس هیچ وزنه برداری مجوز تمرین انفرادی را ندارد و هر ورزشکاری که قصد حضور در مسابقات را دارد باید با برنامه های اردویی و زیر نظر سرمربی تیم تمریناتش را دنبال کند.

بعد ازآنکه گرجستان به IWF گفت قادر به برگزاری مسابقات جهانی نیست، ازبکستان به همین منظور کاندیدا شد و قرار است مسابقات جهانی در ماه دسامبر برگزار گردد.

ازبک ها در همین زمینه با فدراسیون جهانی در حال مکاتبه هستند تا در زمینه اجرای پروتکل های بهداشتی مربوط به کووید 19 تمهیدات لازم را بیندیشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 شهریور 1400 بروزرسانی: 17 شهریور 1400 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1737

به "غایبان اردو جایی در تیم ملی ندارند، ازبکستان میزبانی مسابقات وزنه برداری را پذیرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غایبان اردو جایی در تیم ملی ندارند، ازبکستان میزبانی مسابقات وزنه برداری را پذیرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید