فوتبال دنیا، اونای امری: کریستال پالاس مستحق رتبه بهتری است، در اسپانیا بازی های این تیم را تعقیب می کردم

به گزارش عکس پارسی، فوتبال دنیا - اونای امری ضمن تمجید از کریستال پالاس گفت پیش از این بازی های تیم لندنی را تعقیب می کرد.

فوتبال دنیا، اونای امری: کریستال پالاس مستحق رتبه بهتری است، در اسپانیا بازی های این تیم را تعقیب می کردم

به گزارش عکس پارسی، اونای امری در کنفرانس خبری پیش از بازی آرسنال مقابل کریستال پالاس در هفته دهم رقابت های لیگ برتر انگلیس از تداوم کوشش توپچی ها برای کسب پیروزی های بیش تر سخن گفت.

سرمربی آرسنال گفت: ادامه دادن روند خوب تیم، یک مسئله بسیار مهم است که احتیاج به تمام تمرکز و انرژی بازیکنان دارد. اگرچه تیم من از فرم خوبی برخوردار است اما من در هر بازی به این نکته فکر می کنم که در چه زمینه ای تیمم باید پیشرفت کند. کادر مربیگری و بازیکنان چه از نظر تاکتیکی و چه از نظر اعتماد به نفس، هر روز درحال پیشرفت هستند و این مسئله باعث می گردد همواره به دنبال بهبود نتایج باشیم. اگرچه ما بازی های اخیر را با پیروزی پشت سر گذاشته ایم، با این حال هر بازی یک داستان جداگانه و متفاوت است. بنابراین، ما باید تمرکز خودمان را حفظ کنیم و به فرم خوب فعلی تداوم ببخشیم.

امری در ادامه اضافه کرد: وقتی در اسپانیا و فرانسه مربیگری می کردم، بازی تیم هایی مانند کریستال پالاس را دنبال می کردم. اگرچه بازیکنان آن ها معروف نیستند اما از کیفیت خوبی برخوردارند و همواره نتایج خوبی در مقابل حریفان خودش به دست می آورند. کریستال پالاس یک تیم با کیفیت همراه بازیکنان و مربی خوب است که در لیگ برتر جزیره از تجربه کافی برخوردار شده. تیم به کریستال پالاس احترام می گذارد و به عقیده من، این تیم مستحق رتبه بهتری در لیگ برتر جزیره است. جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 80

به "فوتبال دنیا، اونای امری: کریستال پالاس مستحق رتبه بهتری است، در اسپانیا بازی های این تیم را تعقیب می کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، اونای امری: کریستال پالاس مستحق رتبه بهتری است، در اسپانیا بازی های این تیم را تعقیب می کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید