گفت و گو با فهیمه سریال پایتخت درباره ادامه این مجموعه تلویزیونی

به گزارش عکس پارسی، بازیگر سریال پایتخت گفت: به من هیچ اطلاعی درباره زمان فیلمبرداری قسمت های پایانی پایتخت 6 داده نشده است و از چگونگی ادامه کار پروژه کاملا بی اطلاع هستم.

گفت و گو با فهیمه سریال پایتخت درباره ادامه این مجموعه تلویزیونی

به گزارش ، نسرین نصرتی، پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر و بعد از شیوع بیماری کرونا پیشنهاد خاصی نبوده و من هم سر هیچ کاری برای بازیگری نرفته ام، تمام این مدت خانه بوده ام و سعی کردم قرنطینه را حفظ کنم.

وی درباره آخرین مراحل ضبط قسمت های پایانی سریال تلویزیونی پایتخت افزود: به من هیچ اطلاعی درباره زمان فیلمبرداری قسمت های پایانی پایتخت 6 داده نشده است و از چگونگی ادامه کار پروژه کاملا بی اطلاع هستم. فعلا هیچ خبری از ساخت ادامه سریال پایتخت 6 نیست.

بازیگر سریال تلویزیونی پایتخت درباره زمان پخش احتمالی قسمت های پایانی این سریال در فصل ششم تاکید نمود: در حال حاضر هیچ برآوردی درباره زمان پخش قسمت های پایانی پایتخت 6 وجود ندارد، شاید گروه در حال برنامه ریزی باشند، اما من به عنوان بازیگر پروژه هیچگونه اخباری درباره این اتفاق دریافت ننموده ام.

وی درباره بازخورد مخاطبان نسبت به فصل ششم پایتخت افزود: من در شرایط کرونا و قرنطینه از خانه بیرون نیامدم تا بازخورد مردمی نسبت به سریال را دریافت کنم، اما تا جایی که شنیدم مردم از سریال راضی بودند، به نظر من مردم به خوبی با پایتخت 6 ارتباط برقرار کردند و از آن راضی بودند.

نصرتی در همین رابطه اعلام نمود: متاسفانه به واسطه قرنطینه خانگی طی ماه های گذشته و در زمان پخش سریال پایتخت 6 رفت و آمد چندانی با اطرافیان نداشتم، اما مطمئنم که بازخورد این سریال نزد مردم عالی بوده است، در همان میزان اندک معاشرتی که با اطرافیان داشتم آن ها با فصل ششم به خوبی ارتباط برقرار نموده بودند و همه منتظر ادامه این سریال هستند.

منبع: میزان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 990

به "گفت و گو با فهیمه سریال پایتخت درباره ادامه این مجموعه تلویزیونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گفت و گو با فهیمه سریال پایتخت درباره ادامه این مجموعه تلویزیونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید