اعلام آمادگی فرودگاه پیغام برای خدمت رسانی به اورژانس هوایی کشور

به گزارش عکس پارسی، نادر ثناگو گفت: در شرایط کنونی که جامعه نیازمند مشارکت همه دستگاه ها برای مقابله با بحران کرونا است مجوعه فرودگاه پیغام به همین دلیل تمام توان و ظرفیت خود را برای رفاه حال عموم مردم و عبور از این شرایط به کار بسته است.

اعلام آمادگی فرودگاه پیغام برای خدمت رسانی به اورژانس هوایی کشور

به گزارش گروه مالی عکس پارسی و به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه مالی و فرودگاه بین المللی پیغام ثناگو همچنین افزود : از این رو تمام ظرفیت فرودگاهی این مجموعه برای خدمت رسانی به اورژانس هوایی کشور آماده خدمت رسانی شده است .

مدیر عامل منطقه ویژه مالی و فرودگاه بین المللی پیغام با تاکید بر اهمیت مشارکت و همراهی مردم در مدیریت بحران ها و با اشاره به جلساتی که در منطقه ویژه مالی با موضوع مقابله با کرونا برگزار شده گفت : از تمام شرکت های بهداشتی مستقر نیز خواسته شده با بالا بردن ظرفیت تولیدات بهداشتی خود نسبت به خدمت رسانی به استان و کشور اقدام نمایند .

وی در انتها با تاکید برای اینکه منطقه ویژه مالی و فرودگاه بین المللی پیغام در شرایط حاضر کشور با تمام توان و ظرفیت در خدمت مردم است گفت : شک ندارم با وحدت، همبستگی و مشارکت آحاد مردم و توکل بر خدا از بحران به وجود آمده عبور خواهیم کرد .

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 822

به "اعلام آمادگی فرودگاه پیغام برای خدمت رسانی به اورژانس هوایی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمادگی فرودگاه پیغام برای خدمت رسانی به اورژانس هوایی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید