انتقال 10 داعشی از حسکه به دیرالزور از سوی نظامیان آمریکایی

به گزارش عکس پارسی، به گزارش خبرنگاران، سانا گزارش داد: نیروهای اشغالگر آمریکایی 10 تروریست داعشی را از پایگاه غیرقانونی خود در الشدادی در حومه الحسکه به بادیه دیرالزور انتقال داده اند.

انتقال 10 داعشی از حسکه به دیرالزور از سوی نظامیان آمریکایی

منابع محلی به خبرنگار سانا گزارش دادند که نیروهای اشغالگر آمریکایی با دو بالگرد 10 تروریست داعشی را از پایگاه غیرقانونی خود در الشدادی در حومه جنوبی الحسکه به بادیه دیرالزور انتقال داده اند.

منابع محلی اشاره کردند: نیروهای اشغالگر آمریکا سه روز قبل این 10 تروریست داعشی را از زندان الثانویه الصناعیه در حسکه به پایگاه غیرقانونی خود در شهر الشدادی منتقل نموده بودند.

زندان ثانویه صنعتی در محله غویران در شهر حسکه که هزاران تروریست داعشی با ملیت های خارجی را در خود جای داده است واقع شده است و طی ماه های گذشته مقامات آمریکایی از این زندان بازدید نموده اند.

این زندان در ماه های گذشته شاهد فرارهای عمدی و برنامه ریزی شده تعدادی از تروریست ها و شورش و سرپیچی زندانیان که همه آن ها تحت کنترل نیروهای آمریکایی هستند، بوده است.

به تازگی نگرانی ها در زمینه بازسازی ساختار داعش از سوی آمریکا با یاری همپیمانان منطقه ای این کشور در سایه تحرک های مشکوک آمریکایی در مرز سوریه و عراق، افزایش یافته است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1467

به "انتقال 10 داعشی از حسکه به دیرالزور از سوی نظامیان آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال 10 داعشی از حسکه به دیرالزور از سوی نظامیان آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید