تحرکات عجیب نزدیک ویلای رهبر کره شمالی

به گزارش عکس پارسی، ایسنا نوشت: درحالیکه مقام های کره شمالی همچنان درباره ادعاهای مربوط به بیماری سخت رهبری این کشور سکوت اختیار می نمایند، یکی از نیروهای امنیت نظامی ارشد این کشور مدعی شده که جهت اختصاصی منتهی به ویلای کیم جونگ اون شاهد فعالیت ها و رفت و آمدهای عجیب در روزهای گذشته بوده است.

تحرکات عجیب نزدیک ویلای رهبر کره شمالی

جهت دریافت خدمات طراحی ویلای کلاسیک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، یکی از منابع آگاه در استان ریانگانگ گفت: از 9 مه، فرماندهی گارد عالی به صورت تصادفی فعالیت هایش را در کنترل جاده اختصاصی منتهی به ویلای مورد استفاده کیم جونگ اون، رهبر کره شاقتصادی در 10 روز گذشته افزایش داده است.

این منبع آگاه همچنین شرح داد که این جاده قبلا فقط توسط دو نیروی امنیتی حفاظت می شد اما در روزهای گذشته یک کانکس در 50 متری ورودی جاده ایجاد شده و یک مرد مسلح ایستاده که هر دو ساعت تعویض می گردد. همچنین مقام های فرماندهی گارد عالی که مسئول حفاظت از کیم جونگ اون هستند با ادوات جنگی در جهت قرار دارند.

این ادعا در حالی منتشر شده که برآورد ها درباره اینکه خواهر کیم جونگ اون مسئولیت اداره اتاق 39 را به دست گرفته، مطرح شده؛ این اتاق یک اداره مرموز است که پول نقد برای کشور فراوری می نماید. آمریکا مدعی است که این بخش برای تامین اقتصادی برنامه های اتمی کره شاقتصادی طلا، مواد مخدر و سایر مولفه های مورد احتیاج فعالیت دارد.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 4 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 887

به "تحرکات عجیب نزدیک ویلای رهبر کره شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحرکات عجیب نزدیک ویلای رهبر کره شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید