تحویل 5 هزار مسکن مهر فاز 11 پردیس تا سرانجام اردیبهشت

به گزارش عکس پارسی، خبرنگاران: معاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح 5 هزار واحد مسکونی مهر واقع در فاز 11 شهر جدید پردیس تا خاتمه اردیبهشت سال جاری اطلاع داد.

تحویل 5 هزار مسکن مهر فاز 11 پردیس تا سرانجام اردیبهشت

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش عکس پارسی به نقل از وزارت راه و شهرسازی محسن نریمان گفت: با وجودی که واحدهای مسکونی مهر شهر جدید پردیس را با پیشرفت فیزیکی 30 درصد تحویل گرفتیم ، اکنون میانگین پیشرفت ساخت واحدهای مسکونی در این شهر جدید به 50 درصد رسیده است.

وی با اعلام اینکه پیشرفت فیزیکی بعضی واحدهای مسکونی مهر در شهر جدید پردیس به 80 درصد هم می رسد ، اظهار کرد: بنا داریم تا سرانجام اردیبهشت یک مرکز محله با 5 هزار واحد مسکونی را در فاز 11 این شهر جدید افتتاح کنیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه سیاست دولت تدبیر و امید تکمیل و تحویل واحدهای مسکونی مهر و عمل به تعهد ایجاد شده در قبال مردم است ، توضیح داد: درحالی که میانگین پیشرفت فیزیکی ساخت واحدهای مسکونی مهر در شهرهای جدید کشور از 72 درصد گذشته ، کار ساخت این واحدها در بعضی شهرهای جدید رو به اتمام است.

نریمان اضافه نمود: فرایند تحویل واحدهای مسکونی مهر در سال93 ادامه دارد تا جاییکه 90 درصد واحدهای واقع در شهرهای جدید تا سرانجام سال جاری تحویل متقاضیان ثبت نام نموده خواهد شد.

وی پیش بینی کرد به جامانده واحدهای مسکن مهر شهرهای جدید نیز در شش ماهه اول سال 94 به بهره برداری برسند.

منبع: تسنیم
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 840

به "تحویل 5 هزار مسکن مهر فاز 11 پردیس تا سرانجام اردیبهشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحویل 5 هزار مسکن مهر فاز 11 پردیس تا سرانجام اردیبهشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید