دو سناتور جمهوری خواه بر سر تبرئه ترامپ با هم درگیر شدند

به گزارش عکس پارسی، دو سناتور جمهوری خواه که آرای متفاوتی به محاکمه دونالد ترامپ در سنا داده بودند، در جریان این جلسه با هم درگیر شدند.

دو سناتور جمهوری خواه بر سر تبرئه ترامپ با هم درگیر شدند

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به نقل از پایگاه خبری هیل، جلسه محاکمه دونالد ترامپ و رای سنا به تبرئه با درگیری لفظی دو تن از هم حزبی های او پایان یافت.

بنا به گزارش خبرنگاران حاضر در جلسه محاکمه سنا، رون جانسون و میت رامنی پس از رای گیری استیضاح ترامپ در صحن سنا با هم درگیری لفظی پیدا کردند. سناتور ایالت ویسکانسین که از رای مثبت هم حزبی خود به استیضاح ترامپ ناراحت بود به سمت او رفت و رامنی را مخاطب صحبت های خود قرار داد. سناتور ایالت یوتا نیز به اظهارات هم حزبی خود پاسخ داد. این مشاجره لفظی در نهایت با مداخله دن سولیوان پایان یافت.

جانسون که متحد سرسخت ترامپ است، پس از پایان جلسه سنا با خبرنگاران نیز دچار تنش لفظی شد و درگیری خود با رامنی را موضوعی شخصی مطرح نمود.

جلسه سنای آمریکا شامگاه شنبه در حالی پایان یافت که دونالد ترامپ برای دومین بار توانست از استیضاح قسر در برود. 57 رای موافق سناتور های دموکرات و جمهوری خواه برای محکومیت رئیس جمهور سابق آمریکا به عنوان عامل اصلی شورش و حمله به کنگره در 6 ژانویه گذشته کفایت نکرد و او بار دیگر توانست بدون مجازات از زیر بار اقدامات غیر قانونی خود شانه خالی کند.، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1435

به "دو سناتور جمهوری خواه بر سر تبرئه ترامپ با هم درگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو سناتور جمهوری خواه بر سر تبرئه ترامپ با هم درگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید