رفتار شما با کسانی که دوستشان دارید چگونه است

به گزارش عکس پارسی، رفتار هر یک از ما برابر کسانی که دوستشان داریم متفاوت است، یک تست روانشناسی جالب ناخودآگاه شما را در برخورد با دوستانتان آشکار می نماید.

رفتار شما با کسانی که دوستشان دارید چگونه است

به گزارش خبرنگار ، بسیاری از افراد به دنبال شناخت شخصیت درونی و آگاهی از درون خود هستند؛ جالب است بدانید با روش های مختلف می توان به این موضوع پی برد که یکی از آنها تست روانشناسی است

در این بخش می توانید با تستی ساده به نگرشتان پی ببرید؛ این تست یک تست ساده و جذاب است که باید با صداقت و درستی به آن جواب دهید، در نظر داشته باشید که ممکن است شما به سوالی برسید و از گزینه های داده شده پاسخی را انتخاب کنید که فکر می کنید جواب بهتری دارد و یا مناسب تراز گزینه دیگر است، این کار کاملا اشتباه است، پس سعی کنید خودتان را در صندلی فردی قرار دهید که اتفاقات برای او می افتد در این حالت اطمینان داشته باشید که سوالات و پاسخ ها به واقعیت نزدیکتر خواهد شد تا از پاسخ های آن لذت کافی را ببرید.

1) شما به طرف خانه کسی که دوستش دارید می روید. راه برای رسیدن دارید یکی کوتاه و مستقیم است که شما را سریع به مقصد می رساند، ولی خیلی ساده و خسته کننده، اما راه دوم به طور قابل ملاحظه ای طولانی تر است، ولی پراز مناظر زیبا و جالب. حال شما کدام راه را برای رسیدن به خانه این فرد انتخاب می کنید؟ راه کوتاه یا بلند؟

2) در راه 2 مزرعه گل رز می بینید! یکی پر از رز های سفید و دیگری پر از رز های قرمز. سپس شما تصمیم می گیرید 20 شاخه از رز ها را برای کسی که دوست دارید، بچینید. چند گل را سفید و چند گل را قرمز انتخاب می کنید؟ شما باید یا همه را یگرنگ و یا ترکیبی از دو رنگ را انتخاب کنید

3) بالاخره شما به خانه این دوست می رسید یکی از افراد خانه درب را به روی شما باز می نماید شما می توانید از آنها بخواهید که دوست شما را صدا بزنند. یا اینکه خودتان او را خبر می کنید؟ حال چکار می کنید؟

4) شما وارد منزل شده به اتاق دوست خود می روید. ولی کسی آنجا نیست. پس تصمیم می گیرید که رز ها را همان جا بگذارید حال ترجیح می دهید آنها را لب پنجره بگذارید یا روی تخت؟

5) صبح زمانی که بیدار می شوید می خواهید با دوستتان ملاقات کنید. به نظر شما دوستتان خواب است یا بیدار؟

سوال آخر) وقت برگشتن به خانه است، آیا راه کوتاه و ساده را انتخاب کنید؟ یا ترجیح می دهید از راه طولانی و جالب تر بروید؟

پاسخ تست

پاسخ سوال اول) جاده نشان دهنده عشق است؟! اگر کوتاه را انتخاب نموده اید زود عاشق می گردد و اگر راه طولانی را انتخاب نموده اید به سادگی عاشق نمی شوید و زمان بیشتری برای آن صرف می کنید.

پاسخ سوال دوم) تعداد رز های قرمز نشان دهنده آن است که در رابطه چقدر از خودتان مایه می گذارید و تعداد رز های سفید نشان می دهد که شما چقدر در آن رابطه از طرف مقابل انتظار محبت دارید.

بطور مثال اگر 18 رز قرمز و 2 رز سفید انتخاب نموده اید بدین معناست که شما 90% محبت می کنید و 10% انتظار محبت از طرف مقابل دارید.

پاسخ سوال سوم) این سوال نشان دهنده طرز برخورد شما با مسائل در یک رابطه است. اگر شما از اعضای خانواده درخواست نموده اید که دوستتان را صدا بزنید بدین معناست که شما از روبرو شدن با مسائل می ترسید و امیدوار هستید که مسائل به خودی خود حل گردد. ولی اگر خودتان به اطاقش رفته اید که او را از حضور خود آگاه کنید این نشان می دهد که شما خود با مسائل روبرو می شوید و دوست دارید آنها را خودتان هر چه زودتر حل کنید.

پاسخ سوال چهارم) محل قرار دادن رز ها نشان دهنده اشتیاق شما به دیدن فرد مورد علاقه تان است. اگر آنها را روی تخت می گذارید نشان می دهد که دوست دارید او را زیاد ببینید و اگر آنها را لب پنجره قرار می دهید یعنی اگر او را زیاد هم نبینید مسئله ای بوجود نمی آید.

پاسخ سوال پنجم) این سوال نگرش و طرز فکر شما در خصوص شخصیت دوستتان را معین می نماید. اگر شما او را در حالیکه خوابیده است در اتاق می بینید یعنی او را همانطور که هست دوست دارید و اگر او را بیدار دیده اید یعنی انتظار دارید که مطابق میل شما تغییر کند.

پاسخ سوال آخر) راه بازگشت به خانه نشان دهنده دوام عشق شماست. اگرراه کوتاه را انتخاب نموده اید مدت عاشق شدن بودن و دوست داشتن شما کوتاه است و اگر راه بلند را انتخاب نموده اید مدت زیادی در عشق خود پایدار می مانید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 133

به "رفتار شما با کسانی که دوستشان دارید چگونه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفتار شما با کسانی که دوستشان دارید چگونه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید