روز طبیعت در خانه بمانید، برخورد با افرادی که سلامت دیگران را به خطر می اندازند

به گزارش عکس پارسی، کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونا در اطلاعیه ای از همه هموطتان خواست تا سیزده فروردین؛ روز طبیعت در خانه بمانند و از هرگونه حضور در پارک ها، مراکز تفریحی و حاشیه شهرها که می تواند عامل جدی برای گسترش ابتلا به کرونا گردد خودداری کنند.

روز طبیعت در خانه بمانید، برخورد با افرادی که سلامت دیگران را به خطر می اندازند

جهت دریافت خدمات طرح آلاچیق فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش عکس پارسی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ متن اطلاعیه شماره 3 کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به توضیح ذیل است؛

ضمن تشکر از همراهی مردم شریف ایران در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و استفاده حداکثری از همه ظرفیت های کشور برای پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا ، مجدداً از همه مردم درخواست می شود تا سیزده فروردین؛ روز طبیعت در خانه بمانند و از هرگونه حضور در پارک ها، مراکز تفریحی و حاشیه شهرها که می تواند عامل جدی برای گسترش ابتلا به کرونا شود خودداری کنند. به همین دلیل انتظار دارد موارد ذیل مورد توجه قرار گیرد؛

1) با تأکید بر اجرای حداکثری مصوبه کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت مقابله کرونا، توصیه جدی به حضور در خانه در روز سیزده فروردین، مجدداً اعلام و تأکید می شود که کلیه پارک ها ، مراکز تفریحی و ... تعطیل است و هرگونه حضور در این مراکز ممنوع می باشد تا مانع از گسترش کرونا شود .

2) پلیس به عنوان ضابط قوه قضائیه موظف به اعمال قانون در خصوص آن بخش از افرادی است که به هر دلیل به توصیه ها توجه ننموده و با خطر انداختن سلامت مردم در راستا مدیریت و پیشگیری اخلال ایجاد می کنند.

3) انتظار می رود با تحقق عملی هر ایرانی یک رسانه با تقویت پویش مردمی در خانه می مانیم در تحقق اهداف کاهش زنجیره انتقال بیماری و در نتیجه پیشگیری از ابتلاء خود و خانواده و هم وطنان عزیز گردند.(تأکید ویژه بر- سیزده بدر- در خانه- می مانیم)

4) کلیه ظرفیت کادر درمانی ـ بهداشتی و سایر دستگاه ها به صورت 24 ساعته با تمام توان در خدمت مردم برای پیشگیری، مقابله و درمان مبتلایان بوده و تأکید می شود ماندن در خانه بهترین حمایت و همراهی با کادر درمانی و پزشکی است که در خط مقدم مبارزه با این بیماری، خالصانه و ایثارگرانه کوشش می کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 787

به "روز طبیعت در خانه بمانید، برخورد با افرادی که سلامت دیگران را به خطر می اندازند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روز طبیعت در خانه بمانید، برخورد با افرادی که سلامت دیگران را به خطر می اندازند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید