زنوزی تهدید کرد!

به گزارش عکس پارسی، یک روز پس از شکست تراکتور مقابل پرسپولیس، طرفداران این تیم تجمعی اعتراضی را در بنیان دیزل (محل باشگاه تراکتور) برگزار کردند. آن ها ابتدا در مقابل در مجموعه دور هم جمع شدند و سپس با تصمیم مدیران باشگاه، به اتاق کنفرانس خبری رفتند.

زنوزی تهدید کرد!

گزارش ها حاکی از آن است که اکبر ایمانی هافبک دفاعی تی تی ها نیز در جلسه ای که حدودا صد نفر از طرفداران حضور داشتند، حاضر بود.

اما نکته مهم این جلسه، تماس تلفنی با مالک باشگاه تراکتور بود چرا که نوک پیکان شعار ها او را هدف می گرفت؛ عده ای از طرفداران خواهان پاسخگویی وی بابت نتایج باشگاه بودند و بعضی هم خواهان واگذاری باشگاه به بورس، کارخانه تراکتورسازی یا مالک قبلی.

محمدرضا زنوزی با اشاره به خواست این طرفداران در تماس تلفنی اش گفت: اگر خواست طرفداران این است همین حالا تیم را به هر کسی که طرفدار می خواهد تحویل می دهم. چون یکسری از پیج ها و کانال ها که منافع شان در تراکتور قطع شده هر روز به خودم و خانواده ام در حال توهین و ناسزاگویی هستند. من اگر قرار بود در تراکتور هم هزینه کنم و هم خودم از بابت باخت هایش ناراحت تر از همه باشم و هم ناسزا بشنوم شاید خودم به دلیل تعلق خاطری که به اکثریت طرفداران دارم این فضا را تحمل کنم، ولی اگر به خانواده ام کوچک ترین بی احترامی گردد و آرامش آن ها به مخاطره بیافتد، برایم قابل تحمل نیست و عطای این خدمت کردن را به لقایش می بخشم. من فقط به خاطر شادی و عشق این طرفدار ها این همه هزینه می کنم.

وی همچنین اضافه نمود: پس این افراد نیز انصاف را رعایت نمایند و دستمزد من را با این گونه برخورد های زشت ندهند. چرا باید کسی به خودش اجازه بدهد و مزاحم خانواده من گردد؟! به بیانی شفاف اعلام می دارم اگر توهین و فحاشی در فضای طرفداری قالب گردد سرانجامی جز کنارکشیدن بخش خصوصی از تراکتور نخواهد بود و، امّا از آنجایی که خود را نه مالک که طرفدار تراکتور می دانم، به شرط حمایت و همراهی طرفداران تمامی توان خود برای تقویت و موفقیت تیم و شادی پرشور ها به کار خواهم گرفت.

این در حالی است که البته زنوزی پیش تر هم تهدید به کناره گیری نموده بود، اما به نظر می رسد این جملات او در حد تهدید باقی بمانند. وی پیش تر اعلام نموده بود که میخواهد باشگاه را در بورس عرضه کند. امروز هم منظور خود از کناره گیری را اعلام نکرد و اساسا کارخانه تراکتورسازی یا مالکان قبلی هم اظهار نظری درباره در اختیار دریافت تراکتور انجام نداده اند.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 19 اسفند 1399 بروزرسانی: 19 اسفند 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1432

به "زنوزی تهدید کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنوزی تهدید کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید