صعود حمیده عباسعلی به فینال کاراته سری آ ترکیه ، 6 نماینده ایران حذف شدند

به گزارش عکس پارسی، در سرانجام روز دوم لیگ سری آ ترکیه، حمیده عباسعلی به فینال، 2 تیم کاتای مردان به رده بندی و هامون درفشی پور به جدول شانس مجدد راه یافتند، 6 نماینده ایران نیز حذف شدند.

صعود حمیده عباسعلی به فینال کاراته سری آ ترکیه ، 6 نماینده ایران حذف شدند

به گزارش عکس پارسی، دومین روز لیگ سری آ ترکیه با راهیابی حمیده عباسعلی به فینال و 2 تیم کاتا به دیدار رده بندی همراه بود و طبق برنامه اعلام شده از سوی کمیته برگزاری مسابقات، رقابت های اوزان 75- کیلوگرم مردان و نیز مبارزات جدول شانس مجدد، فینال و رده بندی فردا (یکشنبه) برگزار خواهد شد.

در رقابت های امروز و در وزن 68+ کیلوگرم، حمیده عباسعلی در اولین دیدار خود 8 بر صفر کبری گزوم از ترکیه را شکست داد. سپس با نتیجه 11 بر 7 رومانا برودرلین از سوئیس را مغلوب کرد. در ادامه 6 بر صفر بر نورا هالکوئیست از سوئد غلبه کرد.

در بازی چهارم 4 بر صفر هانا زیوکویج از کرواسی را برد و سپس 6 بر صفر حبیبا حلمی از مصر را با شکست بدرقه کرد و گام به نیمه نهایی گذاشت.

عباسعلی در این مرحله 5 بر صفر چاهنز جامی از تونس را شکست داد و فینالیست شد.

او فردا با آیوکی سایتو ژاپنی برای کسب مدال طلا مبارزه خواهد نمود.

در همین وزن محدثه آقایی ابتدا 4 بر یک مگان بوینس از آفریقای جنوبی را برد و در مبارزه دوم 4 بر 3 نتیجه را به نانسی گارسیا از فرانسه واگذار کرد و از گردونه رقابت ها کنار رفت.

در کاتای تیمی مردان، تیم ایران با ترکیب ابوالفضل شهرجردی، علی زند و میلاد فرازمهر پس از کسب امتیازات 25.2 و 24.63 به عنوان تیم دوم راهی دیدار رده بندی شدند.

تیم دیگر ایران نیز با ترکیب علیرضا ابوالحسنی، عباس حیاتی فر و حمیدرضا پوراعماء نیز با کسب امتیازات 24.8 و 24.58 در مراحل اول و دوم به عنوان تیم سوم به دیدار رده بندی راه یافتند.

در وزن 67- کیلوگرم، هامون درفشی پور 9 بر صفر دانیله دمیچنکو از اوکراین را در اولین مبارزه برد. سپس با نتیجه 5 بر صفر فابریزیو کریسچی نماینده ایتالیایی را مغلوب کرد. در سومین دیدار 3 بر صفر از سد ارنست شرف الدینوف از روسیه گذشت.

وی در مبارزه چهارم 9 بر صفر جوبی ویلسون از انگلیس را از پیش رو برداشت اما در بازی پنجم یک بر صفر نتیجه را به هیرتو شینوهارا از ژاپن واگذار کرد و با توجه به راهیابی این کاراته کا به فینال، درفشی پور هم به جدول شانس مجدد رفت تا در آن گروه به مبارزاتش ادامه دهد.

مسابقات او در این گروه فردا برگزار خواهد شد.

دیگر نماینده این وزن امیر مهدی زاده بود که در در اولین دیدار به فزونی 4 بر یک مقابل مهمت ارسلان از ترکیه رسید. در دومین بازی پس از تساوی صفر بر صفر مقابل موسی بک سلطان از قزاقستان در هانتی برنده شد. سپس 2 بر صفر مقابل الکساندر گوتنیک از روسیه نتیجه را واگذار کرد و از گردونه رقابتها کنار رفت.

در همین وزن امیررضا میرزایی ابتدا 5 بر صفر مارتین استیمینوف از مقدونیه را از پیش رو برداشت. در مبارزه دوم 3 بر صفر نتیجه را به مارسل تادیسی از مجارستان واگذار کرد و از حضور در ادامه رقابت ها بازماند.

سیدعلی کریمی دیگر کاراته کا این وزن بود که به میدان رفت و در اولین دیدار مقابل علی الساوی از مصر به تساوی 3 بر 3 رسید که با قانون سنشو نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.

مجید حسن نیا نماینده وزن 60- کیلوگرم، در اولین دیدار مقابل لوک گوئن از ویتنام 6 بر 2 پیروز شد. سپس با نتیجه 9 بر 2 دمیترو کورنیچک از اوکراین را شکست داد. وی در سومین مبارزه

3 بر صفر فلورین گوگولوسی از رومانی را برد و در ادامه پس از تساوی 4 بر 4 در وقت قانونی مبارزه مقابل قیصر آلپیسبای قزاقستانی با قانون سنشو نتیجه را واگذار کرد و از ادامه رقابت ها بازماند.

فاطمه صادقی در کاتای انفرادی با کسب امتیازات 23.94 و 23.74 در دو مرحله، از رسیدن به مراحل بالاتر بازماند و از دور رقابت ها کنار رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 203

به "صعود حمیده عباسعلی به فینال کاراته سری آ ترکیه ، 6 نماینده ایران حذف شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود حمیده عباسعلی به فینال کاراته سری آ ترکیه ، 6 نماینده ایران حذف شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید