لغو دوره های آموزشی و آزمون جامع دوره های گردشگری خوزستان

به گزارش عکس پارسی، سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خوزستان گفت: نظر به پیگیری های اجرا شده با وزارت میراث فرهنگی (در مورد ویروس کرونا) مبنی بر لغو برگزاری هرگونه گردهمایی و رویداد تا اطلاع ثانوی، دوره های آموزشی و آزمون جامع دوره های گردشگری خوزستان تا اطلاع ثانوی لغو شد.

لغو دوره های آموزشی و آزمون جامع دوره های گردشگری خوزستان

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور مسافرتی کانادا قیمت هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش عکس پارسی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان، غلام شجاعی امروز شنبه دهم اسفندماه 98 گفت: بر این اساس، آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری و مدیریت عمومی تأسیسات گردشگری (مختص راهنمایان گردشگری و مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی) که قرار بود 16 اسفندماه جاری با شرکت 160 متقاضی از سراسر استان در اهواز برگزار گردد لغو و به 22 فروردین ماه 99 موکول شد.

او اضافه نمود: 24 دوره آموزشی گردشگری نیز تا خاتمه اسفندماه قرار بود در سطح استان برگزار گردد که این دوره ها نیز تا اطلاع ثانوی برگزار نخواهند شد.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خوزستان همچنین از لغو مصاحبه زبان تخصصی راهنمایان گردشگری و مدیران فنی دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی اطلاع داد و گفت: این مصاحبه تا اطلاع ثانوی برگزار نخواهد شد و مراتب برگزاری آن در آینده را به وسیله رسانه ها و تارنمای اداره کل میراث فرهنگی خوزستان اعلام خواهیم کرد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 717

به "لغو دوره های آموزشی و آزمون جامع دوره های گردشگری خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو دوره های آموزشی و آزمون جامع دوره های گردشگری خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید