ممنوعیت فعالیت در اروپا در انتظار شرکت های فناوری خاطی

به گزارش عکس پارسی، با تصویب قوانینی جدید در اتحادیه اروپا درصورت تخطی شرکت های فناوری، سرویس های آنها در این منطقه ممنوع می گردد.

ممنوعیت فعالیت در اروپا در انتظار شرکت های فناوری خاطی

با ما سفر کنید و با تورهای پاییزی اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گفته تیری برتون کمیسیونر اتحادیه اروپا سرویس شرکت های فناوری در صورت عدم رعایت قوانین این اتحادیه احتمالا ممنوع خواهد شد. این در حالی است که کمیسیون اتحادیه اروپا مشغول نهایی سازی قوانین شرکت های اینترنتی است.

برتون همراه مارگرت وستاگر کمیسیونر رقابت این اتحادیه قرار است پیش نویس قوانین جدید را در دوم دسامبر (12 آذر) اعلام نمایند. این قوانین قانون سرویس های دیجیتال و قانون بازارهای دیجیتال نام دارند و مجموعه ای از بایدها ونبایدها برای شرکت های آنلاین با قدرت بازاری وسیع معین می نماید. به این ترتیب شرکت های مذکور مجبور خواهند بود اطلاعات را با رقبایشان و قانونگذاران به اشترک بگذارند. از سوی دیگر این قوانین اجازه نمی دهد آنها سرویس ها و محصولاتشان را به شیوه ای ناعادلانه ترویج نمایند.

قوانین جدید در حالی ارائه می گردد که منتقدان شرکت های فناوری آمریکایی پرسش هایی درباره موضع اتحادیه اروپا درقبال گوگل مطرح نموده و ادعا می نمایند آنها عملنمودهای غیررقابتی شرکت را محدود ننموده اند.

به هرحال پیش نویس این قوانین به اتحادیه اروپا اجازه می دهد در مواردی خاص، شرکت ها یا بخش هایی از سرویس ها را در این منطقه ممنوع کند. این درحال است که هم اکنون قانونگذاران آنتی تراست(ضدانحصار) و دیجیتال اتحادیه قدرت اعمال چنین ممنوعیتی را ندارند.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 23 آذر 1399 بروزرسانی: 23 آذر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1266

به "ممنوعیت فعالیت در اروپا در انتظار شرکت های فناوری خاطی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت فعالیت در اروپا در انتظار شرکت های فناوری خاطی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید