افزایش 30درصدی به کارگیری جویندگان کار در زنجان

به گزارش عکس پارسی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سال 98 میزان به کارگیری جویندگان کار از سوی کاریابی ها در این استان نسبت به سال 97، حدود 30 درصد رشد داشت.

افزایش 30درصدی به کارگیری جویندگان کار در زنجان

به گزارش عکس پارسی به نقل از عکس پارسی، محمدرضا یوسفی اضافه نمود: کاریابی های داخلی و بین المللی استان در سال 98 با افزایش بهره وری و اشتغال کارجویان در داخل و خارج از کشور عملکرد خوبی داشتند، کاریابی های استان زنجان با ارائه مشاوره های تخصصی اشتغال به کارفرمایان و کارجویان و معرفی بیکاران به فرصت های شغلی نقش مهمی در کاهش نرخ بیکاری استان ایفا می نمایند.

او اظهار کرد: سال 98، 2 هزارو 80 نفر در استان به وسیله کاریابی ها به فرصت شغلی دست یافتند، این رقم نسبت به سال 97 افزایش 30درصدی دارد و این موضوع حاکی از فعال بودن کاریابی های استان است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در حوزه اعزام نیروی کار به سایر کشورها و حمایت از آنان در خارج از کشور، کاریابی بین المللی رستم خانی زنجان با اعزام 22 نفر نیروی کار ماهر و نیمه ماهر به کشورهای عراق و ترکیه عملکرد بسیار مناسبی داشت.

او اظهار داشت: در امسال با برنامه ریزی و هدف گذاری های صورت گرفته، کاریابی های بین المللی استان با شناسایی بازارهای هدف و تسهیل اعزام نیروی کار ایرانی نقش مؤثرتری در افزایش به کارگماری کارجویان در فرصت های شغلی خارج از کشور ایفا خواهند کرد.

در زمان حاضر شمار کاریابی های فعال در استان زنجان به 24 موسسه افزایش یافته که از این تعداد، مجوز چهار کاریابی، بین المللی است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 930

به "افزایش 30درصدی به کارگیری جویندگان کار در زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 30درصدی به کارگیری جویندگان کار در زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید