معاون وزیر از مردم عذرخواهی کرد

به گزارش عکس پارسی، معاون کل وزارت بهداشت گفت: خاصیت اصلی ویروس دلتا سرایت پذیری بیشتر است به همین علت بدون تردید در تمامی استان ها در حال چرخش است.

معاون وزیر از مردم عذرخواهی کرد

به گزارش مهر، ایرج حریرچی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با بیان اینکه تمام نشانه های اوج گیری کرونا در پیک پنجم وجود دارد، اضافه نمود: برای نخستین بار در تعداد موارد سرپایی رکورد زدیم و روز گذشته 27 هزار و 444 مورد ابتلاء به کرونا در کشور شناسایی شد و 3 هزار و 36 بستری تازه داشتیم.

معاون کل وزارت بهداشت ادامه داد: خاصیت اصلی ویروس دلتا سرایت پذیری بیشتر است به همین علت بدون تردید در تمام استان های کشور وجود دارد و در حال چرخش است.

حریرچی با اشاره به شرایط رعایت پروتکل های بهداشتی پس از 17 ماه درگیر بودن با کرونا گفت: متأسفانه مقدار تحرک و تماس های ما با یکدیگر نسبت به قبل افزایش پیدا نموده است.

معاون کل وزارت بهداشت اعلام نمود: با توجه به اقدامات فوق العاده و خیر کننده در زمینه واردات و تأمین واکسن کرونا، ولی مردم انتظار داشتند که در این چند ماه اخیر واکسیناسیون گسترده تری صورت بگیرد که متأسفانه پیروز نشدیم و فارغ از اینکه چه مقدار قصور و تقصیر وجود دارد و چه مقدار قصور و تقصیر متوجه چه کسانی است، از اینکه نتوانستیم به وعده های داده شده درباره واکسیناسیون وسیع تر عمل کنیم از مردم عذرخواهی می کنم.

حریرچی گفت: تجهیز بیمارستان ها و تجربه کادر درمان باعث شده شدت بیماری در پیک پنجم کمتر باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1702

به "معاون وزیر از مردم عذرخواهی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون وزیر از مردم عذرخواهی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید