موسوی: آمریکا رهبر شرارت و خالق و حامی اقتصادی تروریسم در دنیا است

به گزارش عکس پارسی، سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به اظهارات ایران هراسانه همتای آمریکایی خود، آمریکا را رهبر شرارت و خالق و حامی اقتصادی تروریسم در دنیا خواند.

موسوی: آمریکا رهبر شرارت و خالق و حامی اقتصادی تروریسم در دنیا است

به گزارش گروه سیاست خارجی عکس پارسی، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به توئیت مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا که بعد از گام چهارم کاهش تعهدات برجامی خواهان اعمال فشار بیشتر بر ایران شده در توئیتی نوشت: آیا شنیدن این سخنان از رژیمی که در واقع رهبری شرارت و یکجانبه گرایی در دنیا را برعهده دارد و خالق، پشتیبان و حامی اقتصادی تروریسم در دنیا است، کمی عجیب نیست؟!

مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا امروز (پنجشنبه) با انتشار توئیتی با اشاره به اقدامات ایران در راستای کاهش تعهدات برجامی ،ایران را به اخاذی از جامعه بین المللی متهم نموده و خواهان افزایش فشارهای بین المللی به ایران شده است.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز چهارشنبه نیز ورود ایران به گام چهارم را گامی بزرگ در جهتی اشتباه توصیف نموده بود.

از سوی دیگر، مایک پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا نیز امروز (پنجشنبه) در واکنش به تحولات هسته ای اخیر از جمله اجرای گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران و همچنین لغو پذیرش یک بازرس آژانس بین المللی انرژی اتمی، خواهان افزایش فشار بر ایران شد.

پامپئو با تکرار ادعاهای بی اساس و همیشگی علیه ایران، در بیانیه ای گفت: تنش زایی های هسته ای اخیر ایران، نشان دهنده تمایلات رژیم این کشور برای وادار کردن جامعه دنیای به پذیرش خشونت و تروریسم آن، همزمان با تضعیف حاکمیت همسایگان خود است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 549

به "موسوی: آمریکا رهبر شرارت و خالق و حامی اقتصادی تروریسم در دنیا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: آمریکا رهبر شرارت و خالق و حامی اقتصادی تروریسم در دنیا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید