واعظ آشتیانی: فدراسیون های ورزشی باید برنامه های خود را به وزارت ورزش و جوانان تحویل دهند ، مسائل پرسپولیس و استقلال با خصوصی سازی بر طزف نمی شود

به گزارش عکس پارسی، به گزارش ، امیررضا واعظ آشتیانی مدیرعامل سابق باشگاه استقلال تهران در خصوص تشکیل وزارت ورزش و جوانان و تاثیر آن بر مسائل جوانان و ورزش کشور اظهار کرد: من با ادغام شدن وزارت ورزش با جوانان موافق و معتقدم که وزارت ورزش باید اهداف خود را مشخص کند. در ابتدا پیشنهادم این بود که تمامی فدراسیون های ورزشی باید تحت نظر کمیته ملی المپیک قرار بگیرند. وزارت ورزش باید سیاست گزار باشد و هدف ها را مشخص و به کمیته ملی المپیک ابلاغ کند.

واعظ آشتیانی: فدراسیون های ورزشی باید برنامه های خود را به وزارت ورزش و جوانان تحویل دهند ، مسائل پرسپولیس و استقلال با خصوصی سازی بر طزف نمی شود

وی در ادامه افزود: فدراسیون های ورزشی باید برنامه های خود را به وزارت ورزش ارائه دهند، وزارت ورزش در امور کار ها تصدی گری می کند یعنی کار هایی را انجام می دهد که جزء وظایفش نیست.

مدیرعامل سابق باشگاه فوتبال استقلال در مورد خصوصی سازی 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: حل کردن مسائل استقلال و پرسپولیس باخصوصی سازی بر طرف نمی شود و باید یک برنامه جامع و کامل برای این 2 باشگاه بزرگ کشور در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: در این 10 سال اخیر مجلس شورای اسلامی چه تدابیر و راهکاری برای خصوصی سازی این باشگاه ها اندیشیده است؟ من یک فرد صنعتی هستم که سه دهه در این عنوان بوده ام، امروز مجلس چه برنامه و هدفی را برای 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس دارد؟

مدیرعامل سابق استقلال در خاتمه صحبت هایش درباره گزارش های ارائه شده از سوی وزارت ورزش بیان نمود: متولیان وزارت ورزش گزارشی را به فدراسیون ها ارائه دهند که مشخص شود ورزش ما آیا روزمرگی و پیشرفت دارد یا خیر؟ باید دید وزارت ورزش ما از نظر اقتصادی و فرهنگی چه بهره ای می برد.

واعظ آشتیانی: مهم تر از کسب جایگاه نایب رئیسی AFC بحث تاثیرگذاری تاج است

واعظ آشتیانی: سرمایه های ما در زمان کی روش از بین رفت/ هیچ کجای دنیا برای انتخاب سرمربی تیم ملی نظرسنجی مردمی نمی گذارند

واعظ آشتیانی: برخی از مدیران باشگاه های ما از توانایی لازم برخوردار نیستند

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 196

به "واعظ آشتیانی: فدراسیون های ورزشی باید برنامه های خود را به وزارت ورزش و جوانان تحویل دهند ، مسائل پرسپولیس و استقلال با خصوصی سازی بر طزف نمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واعظ آشتیانی: فدراسیون های ورزشی باید برنامه های خود را به وزارت ورزش و جوانان تحویل دهند ، مسائل پرسپولیس و استقلال با خصوصی سازی بر طزف نمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید