پرداخت تسهیلات این بانک در ده ماهه سال جاری 54 درصد افزایش داشته است

به گزارش عکس پارسی، دکتر حسین مهری عنوان داشت: مجموع تسهیلات اعطایی بانک صنعت و معدن به واحدهای تولیدی در 10 ماه نخست سال 99 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به میزان 54 درصد افزایش پیدا نموده است.

پرداخت تسهیلات این بانک در ده ماهه سال جاری 54 درصد افزایش داشته است

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، وی ضمن بیان مطلب فوق اضافه نمود: بیشترین میزان تسهیلات پرداختی در بخش تسهیلات ریالی و با اولویت تأمین سرمایه در گردش واحدهای صنعتی و معدنی بوده است.

دکتر مهری توضیح داد: گزینش مشتریان خوش حساب و توانمند و پس از آن نظارت دقیق بر اجرای طرح ها هدف مهمی است که از سوی این بانک همیشه دنبال می گردد چراکه اعتقاد داریم اگر طرح توسط متقاضی دارای اهلیت و صلاحیت و در مدت زمان تعریف شده در پروژه و بدون اتلاف وقت به درآمد زایی برسد، بازپرداخت تسهیلات و بازگشت منابع بانک نیز در زمان مقرر، تحقق خواهد یافت.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن با اشاره به نقش این بانک در به پایان رساندن طرح های ملی که با هدف توسعه مالی و صنعتی کشور به اجرا می رسد اعلام نمود: با وجود محدودیت هایی که در منابع بانکی به لحاظ تحریم های ظالمانه مالی وجود داشت، توانستیم به بخش زیادی از تعهدات خود عمل کنیم و در بخش مصوبات و انعقاد قراردادهای تسهیلات نیز در ده ماهه امسال شاهد 46 درصد رشد بوده ایم.

.

.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: par30pix.ir شناسه مطلب: 1424

به "پرداخت تسهیلات این بانک در ده ماهه سال جاری 54 درصد افزایش داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت تسهیلات این بانک در ده ماهه سال جاری 54 درصد افزایش داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید